خبر
فن آوری های نوین   دانشگاه ها  
به صورت مجازی:

استارت آپ کارآفرینی اجتماعی به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار می‌شود

می متالز - استارت آپ کارآفرینی اجتماعی با رویکرد ارائه ایده‌های نوآورانه به منظور پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی با معرفی تیم‌های برتر، ۲۱ آبان ماه به صورت مجازی به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش می متالز، استارت آپ مجازی (طرح دانش کار) با مشارکت ۲۱ تیم از دانشجویان دانشگاه‌های استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، گیلان و کرمانشاه از سوی مدیریت امور اجتماعی دانشگاه تبریز برگزار می‌گردد که سه تیم برگزیده این استارت آپ کارآفرینی اجتماعی خواهد شد.

کنترل، کاهش و ترک اعتیاد و اشتغال زایی در محله‌های حاشیه نشین در دو محور اصلی این استارت آپ کارآفرینی اجتماعی مجازی است.

لازم به ذکر است؛ به تیم‌های اول تا سوم این رویداد به ترتیب ۷۰، ۵۰ و ۳۰ میلیون ریال جوایز اهدا می‌شود و تیم‌های برتر، جهت استقرار به مرکز رشد و فناوری دانشگاه تبریز معرفی خواهند شد.

کد خبر: 142327
تاریخ: 1399/08/22 - 20:14
منبع: بورس نیوز

استارت آپ  دانشگاه تبریز  کارآفرینی اجتماعی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 راه‌اندازی بازار هدف در آینده نزدیک؛

پذیرش مشروط اولین استارت آپ در بازار سرمایه

می متالز - مدیر پذیرش فرابورس ایران از پذیرش مشروط تپسی خبر داد و گفت: در حوزه حمل‌ونقل و ارتباطات، اولین استارت آپ با نام تجاری «تپسی» با عنوان شرکت پیشگامان فناوری دانش آرامیس پس از ارزیابی کارشناسی و جلسات متعددی که با این متقاضی پذیرش صورت گرفت، به صورت مشروط در بازار دوم پذیرش شد که نظر هیات پذیرش بر حسابرسی ویژه روی صورت‌های مالی شرکت بود.
 نایب‌رئیس کمیسیون کسب‌وکارهای دانش‌بنیان:

ضعف آموزش و نگاه رقابتی به کسب‌وکارهای نوین، دو مانع توسعه کارآفرینی است

می متالز - محمدعلی چمنیان، نایب‌رئیس کمیسیون کسب‌وکارهای دانش‌بنیان اتاق ایران به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی، به تشریح مهم‌ترین موانعی پرداخت که مانع از توسعه کسب و کارهای مولد در ایران می‌شود.
 عضو شورای عالی بورس:

تابلوی جدید در فرابورس راه‌اندازی می‌شود

می متالز - عضو شورای عالی بورس از برنامه راه‌اندازی تابلوی جدید فرابورس با نام بازار هدف و برای پذیرش شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت آپ‌ها خبر داد.
 

۴ میلیارد تومان سرمایه گذاری بر روی استارت آپ های گیلانی

می متالز - منابع 100استارت آپ و صندوق پژوهش و فناوری گیلان به فعالیت های استارت آپی استان رونق می‌بخشد.
 رئیس پارک علم و فناوری گیلان:

صندوق پژوهش و فناوری سکوی پرتابی برای فناوران و استارت آپ هاست

می متالز - صندوق پژوهش و فناوری استان گیلان در سال گذشته تاسیس شده اما شرایط و اقدمات خوبی در راستای ماموریت ها تاکنون انجام داده است.
 فرمانده سازمان بسیج کل کشور

بسیج برای کنترل قیمت‌ کالاها به بازار ورود می‌کند

می متالز - فرمانده سازمان بسیج کل کشور گفت: بسیج با تمام توان برای کنترل قیمت‌ها در کنار دو وزارتخانه کشاورزی و صمت خواهد بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما