خبر
مترو  

خرید بلیت مترو با سکه

می متالز - اپلیکیشن سکه شرکت به‌پرداخت ملت، امکان خرید آنلاین بلیت مترو را به خدمات خود افزود.

به گزارش می متالز، به‌پرداخت برای اولین بار در کشور با اضافه کردن امکان خرید آنلاین و پرداخت هزینه بلیت الکترونیکی به اپلیکیشن اختصاصی این شرکت، فرآیند تهیه بلیت را برای شهروندان آسان کرد. این شرکت با فراهم کردن این خدمت در روزهای سیاه کرونا، گامی مثبت در جهت حفظ سلامت شهروندانی که از وسیله نقلیه عمومی استفاده می‌کنند، برداشته است. استفاده از بلیت‌های الکترونیکی، دست‌به‌دست شدن بلیت کاغذی را کاهش می‌دهد و این موضوع علاوه بر کاهش احتمال انتقال ویروس کووید-۱۹، در میزان مصرف کاغذ تولیدی برای بلیت‌های مترو صرفه‌جویی می‌کند. این شرکت که پیشرو بازار خدمات پرداخت الکترونیک است، از فرصت همه‌گیری استفاده کرده تا فرهنگ پرداخت الکترونیک را در کشور توسعه دهد.به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، برای استفاده از تازه‌ترین خدمت اپلیکیشن موبایلی سکه که همان سرویس خرید بلیت مترو است، کاربران باید از صفحه اصلی این اپلیکیشن، گزینه «خرید بلیت مترو» را انتخاب کرده و نوع سفر خود را مشخص و سپس بهای آن را بپردازند. همچنین پس از تایید پرداخت، بارکد بلیت قابل مشاهده خواهد شد. کاربر می‌تواند پس از نشان دادن تصویر بارکد ارائه‌شده از سوی اپلیکیشن به دستگاه اِسکن ورودی مترو، سفر خود را آغاز کند.

مسافران در این سرویس جدید می‌توانند برای تهیه انواع بلیت‌های تک‌سفره تهران، تک‌سفره کرج، تک سفره هشتگرد و تک‌سفره فرودگاه امام خمینی تهران اقدام کنند.

کد خبر: 143019
تاریخ: 1399/08/26 - 21:40
منبع: دنیای اقتصاد

اپلیکیشن سکه  به‌پرداخت ملت  بلیت مترو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

واکنش به پیشنهاد افزایش قیمت بلیت مترو

می متالز - سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران نسبت به اعلام پیشنهاد افزایش قیمت بلیت مترو از سوی یکی از مسوولین واکنش نشان داد.
 

پایانه های فروشگاهی بانک گردشگری به سوییچ به پرداخت ملت متصل شد

می متالز - انعقاد قرارداد شرکت به‌ پرداخت ملت با بانک گردشگری منجر به اتصال پایانه‌های فروشگاهی این بانک به سوییچ پرداخت شد.
 

فروش سهام عدالت با اپلیکیشن «سکه»

می متالز - دارندگان سهام عدالت که روش مستقیم آزادسازی سهام خود را به قصد فروش آن انتخاب کرده‌اند، می‌توانند از طریق اپلیکیشن سکه اقدام به ثبت غیرحضوری درخواست فروش سهام خود کنند.
 

گزارش جامع مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت به پرداخت ملت

می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به اسفندماه سال ۱۳۹۸ شرکت «به‌پرداخت‌ ملت» با حضور ۹۳ درصد از سهامداران برگزار شد.
 تا سقف دو میلیون تومان فراهم شد:

امکان خرید سهام در اپلیکیشن به پرداخت ملت، سایت و اینترنت بانک ملت

می متالز - امکان خرید سهام تا سقف دو میلیون تومان از طریق اپلیکیشن سکه به پرداخت ملت، سایت اینترنتی بانک ملت، اینترنت بانک ملت، همراه بانک ملت و همراه پلاس ملت فراهم شد.
 

واگذاری بیش از ۴۶ هزار کارت اعتباری در پست بانک

می متالز - عضو هیات مدیره پست بانک گفت: برای کمک به قدرت خرید مردم برای خرید کالاهای ایرانی درسال گذشته بیش از ۴۶هزارکارت اعتباری به ارزش بیش از ۱۰هزار و ۴۴۸میلیاردریال تسهیلات مرابحه به مشتریان بانک واگذار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما