خبر
بورس و سهام   پالایشگاه  

ارزش روز پالایشی یکم (۲۶ آبان)

می متالز - امروز همه نمادهای «پالایش» صف خرید بودند.

به گزارش می متالز، امروز هر چها نماد سبد پالایشی یکم با صف خرید روز خود را به پایان بردند. البته صف خرید «شبندر» برای دقایقی ریخت ولی مجدد به سرعت به صف خرید نشست. نکته جالب استقبال خریداران حقیقی از این نمادها بود در همه نمادها بیش از ۹۰ درصد از خریدها به عهده آن ها بود.

امروز ارزش هر سهم نماد « پالایش» با ۲ درصد رشد نسبت به روز قبل و ۱۷ درصد کاهش نسبت به روز خرید به قیمت ۷۸،۶۴۵ ریال رسید بر همین اساس قیمت بسته‌های ۳۰۰ واحدی آن به ۲۳،۵۹۳،۰۰۰ ریال و بسته‌های ۵۰۰ واحدی به ۳۹،۳۲۲،۰۰۰ هزار ریال براورد می‌شود.

کد خبر: 143080
تاریخ: 1399/08/26 - 17:43
منبع: نبض بورس

صندوق پالایشی یکم  پالایش  شبندر  شتران  بورس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 پیش گشایش:

دوری از حاشیه، تایم میانی بازار را مثبت می‌کند

می متالز - بااین‌حال درصورتی‌که شاهد برخی خبر‌های حاشیه‌ای از مجلس نباشیم به نظر می‌رسد که به‌تدریج شاهد بهبود روند معاملات بازار در ساعات میانی و پایانی بازار باشیم.
 کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد:

"حقوقی‌ها"، به بی‌اعتمادی بازار دامن نزنید...

می متالز - منفی‌های روز گذشته دلایل بنیادی نداشت و ناشی از رنج منفی در معاملات "شستا" و "خودرو" بود. این رنج منفی در بازاری که چند ماه منفی را پشت سر گذاشته، باعث ترس دوباره برخی سهامداران شد.
 "شیمیایی" پرچمدار سرمایه‌گذاری در این سرمایه‌گذار شد:

مثلث سرمایه‌گذاری‌ها "وبیمه" / رشد ۴۷۸درصدی سرمایه‌گذاری در بورس

می متالز - شرکت "وبیمه" در صورت وضعیت پورتفوی شرکت‌های پذیرفته شده در بورس، بیشترین میزان سرمایه گذاری را در شرکت‌های «مادر (هلدینگ) صنایع پتروشیمی خلیج فارس»، «ملی صنایع مس ایران» و «بانک صادرات ایران» داشته است.
 طی هفته پایانی آبان ماه به ثبت رسید؛

دادوستد ۳۱۵ هزار قرارداد آتی در بورس کالا/ نماگر‌های بازار با رشد همراه شدند

می متالز - در جریان معاملات هفته پایانی آبان ماه امسال تعداد ۳۱۵ هزار و ۱۵۳ قرارداد آتی بر پایه دارایی‌های پایه زعفران نگین و پوشال، پسته و زیره سبز در ۷ سررسید فعال و به ارزشی بیش از ۴۹۵۷ میلیارد و ۵۱۳ میلیون ریال منعقد شد تا رشد ۷ و ۱۴ درصدی حجم و ارزش معاملات هفتگی در این بازار به ثبت برسد.
 

یکه تازی «آسمان آرمانی سهام» بین صندوق های سهامی کشور

می متالز - به گزارش مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران (فیپیران)، صندوق سرمایه گذاری آسمان آرمانی سهام با کسب بازدهی 375 درصدی در یکساله منتهی به 25 آبان ماه 1399 رتبه اول صندوق های سرمایه گذاری در سهام را ثبت کرد؛ این صندوق در حالی بالاترین بازدهی را به خود اختصاص داده است که در بین این گروه از صندوق ها کمترین ریسک را داشته است.
 

گزارش عملکرد هفتگی شرکت‌های پتروشیمی

می متالز - گزارش عملکرد هفتگی شرکت‌های پتروشیمی در هفته منتهی به ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۹
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما