خبر
اقتصاد   قیر و روانکارها  
با وجود شیوع کرونا و در اوج تحریم‌ها به دست آمد

افزایش صادرات بزرگترین تولیدکننده قیر ایران در ۷ ماه ۹۹

می متالز - صادرات قیر شرکت نفت پاسارگاد (شپاس) در هفت ماه امسال نسبت به دوره مشابه پارسال چهار درصد و نسبت به دوره مشابه سال 97، 17 درصد افزایش نشان می‌دهد.

به گزارش می متالز، با وجود مشکلات ایجاد شده در سه ماه نخست امسال به‌دلیل شوک اولیه ناشی از ویروس کرونا و بسته شدن مرزها، بنادر مقصد به مدت سه ماه، کاهش پروژه‌های عمرانی در دنیا و افزایش فشار ناشی از تحریم مقدار صادرات هفت ماه سال ۹۹ شرکت نفت پاسارگاد (شپاس) نسبت به مدت مشابه سال‌های ۹۷ و ۹۸ افزایش داشته است.

براساس این گزارش، صادرات در هفت ماه امسال نسبت به دوره مشابه پارسال چهار درصد و نسبت به دوره مشابه سال ۹۷، ۱۷ درصد افزایش نشان می‌دهد.

صادرات قیر بشکه‌ای نیز در هفت ماه ۹۹ با افزایش همراه بوده است به طوری‌که با هدف‌گذاری شرکت در فروش محصولات مظروف، مقدار صادرات بسته‌بندی قیر بشکه‌ای در این بازه زمانی افزایش چشمگیری داشت.

مقدار صادرات بشکه در هفت ماه سال ۹۹،  ۱۸ درصد کل صادرات شرکت نفت پاسارگاد بود که این عدد در هفت ماه نخست سال ۹۸ تنها هفت درصد و در مدت مشابه سال ۹۷ در حدود هشت درصد بوده است.

کد خبر: 143298
تاریخ: 1399/08/27 - 20:15
منبع: بورس امروز

نفت پاسارگاد  صادرات قیر  شپاس  کرونا  تحریم 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

یک نفر گیج است

می متالز - از زمان شناسایی ویروس مهلک کرونا در ایران و خودنمائی در شهر زیارتی قم و لاپوشانی رئیس اداره بهداشت استان قم و قربانی گرفتن درآن شهر و متعاقب آن توسعه این بیماری کشنده در کنار اطلاعیه ها و دستورالعملها و پروتکل‌های پی در پی ستاد ملی مبارزه با کرونا نظیر ماندن در خانه و تعطیلی مشاغل و شکسته شدن تعطیلی ها خیلی زود و قبل از رسیدن به نتیجه و اعلام طرح نا مطلوب غربال گری که باعث شد مردم نتوانند پاور درستی از کرونا بدست آورند تا در چنگال این خون آشام گرفتار نشوند.
 پیش گشایش:

"شناسایی سود" گزینه روی میز سرمایه‌گذاران

می متالز - همچون معاملات روز دوشنبه، برای بازار امروز نیز افزایش نوسانات بازار و همچنین رشد بیشتر عرضه‌ها در گروه‌هایی که در دو هفته اخیر بیشترین رشد قیمتی را تجربه کرده‌اند، تصور می‌شود.
 

آینده بازارهای بین المللی و قیمت کامودیتی‌ها؛ همه چیز به واکسن ربط دارد

می متالز - بهمنش تحلیل‌گر بازارهای بین المللی می‌گوید که ساخت واکسن کرونا، سیاست‌های چین و آمریکا تا حدود زیادی روند بازارهای بین المللی را تعیین می‌کند.
 

اعلام نحوه فعالیت واحدهای بانک ملی ایران در این هفته

می متالز - بانک ملی ایران اعلام کرد که شعب و واحدهای ستادی این بانک در تهران و سایر استان های دارای وضعیت قرمز از روز شنبه 8 / 9 / 99 به مدت یک هفته با شیوه جدید فعالیت خواهند کرد.
 

رشد ۴۶۰ درصدی ظرفیت تولید نفت ایران از میادین مشترک غرب کارون

می متالز - ظرفیت تولید نفت ایران در غرب کارون طی هفت سال گذشته از ۷۱ هزار بشکه در روز به بیش از ۴۰۰ هزار بشکه رسیده که نشان‌دهنده رشد بیش از ۴۶۰ درصدی در این مدت است.
 

کاهش قیمت فلز زرد به دنبال امید به مهار اپیدمی کرونا

می متالز - قیمت جهانی هر اونس طلا، امروز (جمعه هفتم آذرماه) به دنبال افزایش امید ب تولید واکسن کرونا با کاهش قیمت همراه شد و به ۱۸۰۷ دلار و ۴۳ سنت رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما