خبر
آلومینیوم  
همزمان با کاهش موجودی انبارها رقم خورد؛

افزایش قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن

می متالز - روز سه‌شنبه ۲۷ آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه ۲۶ آبان ماه، با رشد ۱۱.۵ دلاری به یک هزار و ۹۴۴ دلار و ۵۰ سنت رسید.

به گزارش می متالز، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۲۷ آبان ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه ۲۶ آبان ماه)، ۱۱.۵ دلار، معادل ۰.۶ درصد رشد داشت. به گونه‌ای که در دوشنبه ۲۳ آبان ماه، آلومینیوم یک هزار و ۹۳۳ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۹۴۴ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه ۲۷ آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، ۳.۴ درصد معادل ۶۴.۵  دلار افزایش داشته و از قیمت یک هزار و ۸۸۰ دلار به ازای هر تن به یک هزار و ۹۴۴ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۸ تن کاهش از یک میلیون و ۴۲۵ هزار و ۴۵۰ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۴۱۶ هزار و ۷۰۰ تن در هفته اخیر رسیده است.

کد خبر: 143480
تاریخ: 1399/08/28 - 16:46
منبع: بورس کالای ایران

قیمت آلومینیوم  بورس فلزات لندن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آلومینیوم کانال ۲ هزار دلار را حفظ کرد

می متالز - روز سه‌شنبه ۱۱ آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه ۱۰ آذر ماه، با رشد ۳۱ دلاری، به دو هزار و ۴۵ دلار و ۵۰ سنت رسید.
 

عقب‌گرد ۳۱ دلاری قیمت مس

می متالز - پس از رکورشکنی های پی در پی، قیمت مس در روز سه‌شنبه ۱۱ آذر ماه در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین ۳۱ دلار کاهش یافت و به هفت هزار و ۶۴۴ دلار رسید.
 بهای جهانی مس به سقف ۷ سال اخیر خود رسیده است

فرصت‌ها و تهدیدات فلز سرخ

می متالز - رشد قیمت‌های جهانی و شکسته‌شدن رکورد ۷ ساله آن اگرچه در نگاه اول برای صنعت مس موفقیت بزرگی است اما تبعات خاص خود را در صنایع مصرف‌کننده برجای می‌گذارد.
 

رکوردزنی مس ادامه یافت

می متالز - روز جمعه هفتم آذر ماه، قیمت مس در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین ۱۰۵ دلار افزایش داشته و به هفت هزار و ۴۶۲ دلار رسیده است.
 در بورس فلزات لندن رقم خورد؛

رشد ۱۳.۵ دلاری قیمت آلومینیوم

می متالز - روز جمعه هفتم آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج‌شنبه ۶ آذر ماه، با رشد ۱۳.۵ دلاری، به یک هزار و ۹۷۵ دلار رسید.
 

کاهش قیمت آلومینیوم به ضرر واسطه‌هاست

می متالز - آلومینیوم یکی از فلزاتی است که قیمت آن وابستگی شدیدی به نرخ‌های جهانی و ارز دارد، چراکه سهم قابل‌توجهی از مواد اولیه مورد نیاز برای تولید این فلز سبک و پرمصرف از خارج کشور تامین می‌شود؛ بنابراین طبیعی است که نرخ ارز یکی از فاکتورهای مهم و اثرگذار بر قیمت آن شناخته شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما