خبر
زغال سنگ  

رشد جزیی تولید زغال سنگ در چین

می متالز - بین ژانویه تا اکتبر سال جاری چین 3.13 میلیارد تن زغال سنگ تولید کرد که 0.1 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است. در نه ماهه نخست سال نیز افت 0.1 درصدی نسبت به سال قبل ثبت شده بود. در اکتبر نیز 340 میلیون تن زغال سنگ در این کشور تولید شد که 1.4 درصد رشد سالانه داشت.

به گزارش می متالز، قابل ذکر است چین در این مدت 10 ماهه 250 میلیون تن واردات زغال سنگ داشت که نسبت به مدت مشابه سال قبل 8.3 درصد کاهش داشته است.

کد خبر: 143508
تاریخ: 1399/08/28 - 17:16
منبع: ایفنا

تولید زغال سنگ 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 [ویدئو]

چین، ۳۷سال بی رقیب در تولید زغال سنگ

می متالز - براساس نمودار زیر که ۲۰ کشور اول جهان را در زمینه تولید زغال سنگ از سال ۱۹۸۰ تا کنون نشان می‌دهد، کشور چین در سال ۱۹۸۳ با پیشی گرفتن از آمریکا به مدت ۳۷ سال پرچمدار تولید زغال سنگ در جهان است. رتبه دوم و سوم نیز در اختیار کشورهای هند و چین می‌باشد.
 [ویدئو]

چین، پرچمدار تولید طلای سیاه

می متالز - براساس نمودار کشورهایی که بیشترین میزان تولید زغال سنگ را از سال ۱۹۸۰ تا کنون نشان می‌دهد، کشور چین با پیشی گرفتن از آمریکا در سال ۱۹۸۳، به مدت ۳۷سال پرچمدار بی‌رقیب تولید زغال سنگ در جهان بوده است. کشورهای هند و آمریکا با اختلاف فاحشی نسبت به چین در رده های دوم و سوم قرار دارند.
 

زغال سنگ؛‌ از ۵۰۴ هزار به ۱.۸ میلیون تن

می متالز - عملکرد تولید زغال سنگ از سال 57 تا 98 نشان می دهد که تولید آن از 504 هزار تن در سال 57 به یک میلیون و 800 هزار تن در سال 98 افزایش یافته است.
 

گزارش عملکرد شرکت زغال سنگ پروده طبس در 6 ماهه نخست سال 1399

می متالز - با گذشت 6 ماه از سال 1399، رمضان كريتی ثانی، مديرعامل شركت زغال سنگ پروده طبس و رئیس کمیته HSEE و مدیریت بحران معادن استان خراسان جنوبی را عهده دار است،
 

تولید بیش از 12 میلیون تن زغال سنگ در تاجیکستان طی 29 سال

می متالز - وزارت صنعت و فناوری‌های جدید تاجیکستان حجم کلی تولید زغال سنگ طی 29 سال اخیر در این کشور را بیش از 12 میلیون تن اعلام کرد.
 

گشایش درهای صنعت زغال سنگ به روی بخش خصوصی در هند

می متالز - هند در جایگاه سومین تولیدکننده بزرگ زغال سنگ جهان پس از 4 دهه شرایط ورود بخش خصوصی را به استخراج و تولید کانی سیاه فراهم کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما