خبر
قراضه و بازیافت  

رشد قیمت قراضه در ژاپن

می متالز - کارخانه توکیو استیل ژاپن قیمت خرید قراضه از بازار داخلی را در ماه نوامبر برای پنجمین بار بالا برد که به دلیل روند صعودی قیمت های صادراتی است.

به گزارش می متالز، البته با این که این فولادساز بزرگ ژاپنی از ماه جولای در حال بالا بردن قیمت خرید قراضه است ولی هنوز قیمت های آن از سطح بازار کمتر است. آخرین بار قیمت 5 دلار دیگر رشد داشته حدود 264 دلار برای قراضه سنگین کلاس 2 شد. در حالی که قیمت فعلی بازار تا 279 دلار است.

قابل ذکر است آخرین قیمت قراضه صادراتی سنگین کلاس 2 ژاپن نیز 284 دلار هر تن فوب بوده که حدود 6 دلار رشد داشته است.

کد خبر: 143511
تاریخ: 1399/08/28 - 17:17
منبع: ایفنا

توکیو استیل ژاپن  قراضه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار بیلت سی آی اس در انتظار قیمت ۵۵۰ دلار

می متالز - عرضه کننده های بیلت سی آی اس قیمت های پیشنهادی را باز هم بالا برده اند. افزایش خرید مشتریان ترک به جو مثبت بازار کمک کرد در حالی که در سایر بازارها خریداران در سکوت بودند. قیمت پیشنهادی اغلب صادرکننده های بیلت سی آی اس به ۵۰۰ تا ۵۱۰ دلار هر تن فوب رسیده در حالی که برخی هنوز تا ۴۹۰ دلار هم پیشنهاد می دهند.
 

رشد قیمت در بازار قراضه ژاپن

می متالز - توکیو استیل ژاپن در ماه نوامبر ۹ مرتبه قیمت خرید قراضه از بازار داخلی را بالا برد. آخرین قیمت تا ۱۰ دلار رشد داشته ۲۷۸ دلار هر تن شد.
 

بازار جهانی گندله رونق گرفت

می متالز - رونق بازارهای جهانی فولاد و رشد قیمت قراضه، از بازار گندله سنگ آهن نیز حمایت کرده در حالی که برای سال ۲۰۲۱ در اروپا و آسیا افت تقاضای فولاد پیش بینی شده است.
 

رشد 19 درصدی واردات قراضه به ترکیه

می متالز - در ماه اکتبر واردات قراضه به ترکیه به روند صعودی ادامه داد و برای ده ماه نخست سال جاری میلادی در مجموع به 18 میلیون تن رسیده است که 18.9 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشت. تقاضای بالای محصولات فولادی در ماه های اخیر در سطح دنیا به رونق بازار قراضه کمک کرده است.
 

قراضه 360 دلار شد

می متالز - قیمت قراضه وارداتی در ترکیه همچنان صعودی است چرا که قیمت مورد قبول خریداران رو به بالاست. این بار قیمت 2.5 دلار دیگر بالا رفته قراضه سنگین 20-80 به 360 دلار هر تن سی اف آر رسید این قیمت از 29 مارس 2018 بی سابقه بوده است.
 

قیمت شمش فولاد رو به افزایش است

می متالز - با نگاهی بر قیمت شمش فولاد در نقاط مختلف جهان می‌بینیم نرخ این شمش فولادی با روند رو به رشد همراه شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما