خبر
مواد  

آموزش مقدماتی مدیریت منابع و رفرنس نویسی با ENDNOTE

می متالز - انجمن علمی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه علم و صنعت آموزش مقدماتی مدیریت منابع و رفرنس نویسی با ENDNOTE از دوره های مربوط به مقاله نویسی را برگزار می کند.

به گزارش می متالز، "آموزش ایجاد و استفاده از کتابخانه شخصی مجازی"، "نحوه ایجاد، ویرایش، حفظ و طبقه‌بندی منابع در برنامه"، "گروه‌بندی وظیفه‌بندی منابع کتابخانه بر اساس نیازهای شخصی"، "جست و جو و استفاده از بانک های اطلاعاتی آنلاین" و "پیداکردن متن کامل مقالات با استفاده از برنامه" از جمله سرفصل‌های آموزشی این کارگاه است.

این کارگاه با تدریس دکتر هاجر قنبری ـ عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت روزهای چهارشنبه  ۲۸ آبان ماه و ۵ و ۱۲ آذر ماه، ساعت ۱۴ الی ۱۶ در محیط نرم افزار adobe connect برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای  دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به آیدی MME_iust@ مراجعه کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نشریه علمی-دانشجویی "فراسوی مواد"، منتشر کرد؛

فراخوان مقاله با موضوع «آزمون‌های غیر مخرب تشخیص خوردگی»

می متالز - نشریه علمی-دانشجویی فراسوی مواد به صاحب امتیازی انجمن علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه تهران جهت انتشار شماره جدید این نشریه، با محوریت موضوعی "آزمون‌های غیر مخرب تشخیص خوردگی" مقاله می پذیرد.
 

افتتاح نهمین نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی با حضور معاون طرح و برنامه وزارت صمت/ ماینکس2020 فرصتی برای معرفی توانمندیها و دستاوردها به جامعه معدنی و صنعتی

می متالز - نهمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (ماینکس2020) با حضور سعید زرندی«معاون طرح و برنامه وزارت صمت» افتتاح شد.
 

برگزاری کلاس‌های رایگان رفع اشکال مهندسی مواد و متالورژی

می متالز - انجمن علمی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر کلاس‌های رایگان جمع‌بندی و رفع اشکال ویژه امتحانات پایان ترم را برگزار می‌کند.
 

برگزاری سومین دوره مسابقه‌های مهندسی مواد و متالورژی در دانشگاه امیرکبیر

می متالز - سومین دوره مسابقات علمی ـ دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (MESCA) در این دانشگاه برگزار می‌شود.
 

انتشار مقالات شانزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران

می متالز - مقالات شانزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۸ در پایگاه سیویلیکا نمایه و منتشر شد.
 در دانشگاه علم و صنعت؛

همایش بین المللی مواد و متالورژی برگزار می شود

می متالز - همایش بین المللی مواد و متالورژی در دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما