خبر
دریانوردی، بنادر و کشتیرانی  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اعلام کرد:

تصویب ۶۹۰ میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه صنایع دریایی در بوشهر

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: صندوق توسعه صنایع دریایی پرداخت ۶۹۰ میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه این صنایع در این استان تصویب و به بانک ‌‏های عامل ابلاغ کرد.

به گزارش می متالز، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه از مجموع این تسهیلات، ۸۰ میلیارد ریال وام کم بهره یارانه ‎ای با نرخ سود ۲ تا ۴ درصد برای ۳۷ متقاضی به بانک رسالت و صندوق کار آفرینی امید ارسال شده ‌است، افزود: در این حوزه تسهیلات یارانه دار مربوط به بخش ساخت و ساز با نرخ ۱۲ درصد و وام توسعه کارگاه ‌ها نیز با سود ۱۴ درصد پرداخت خواهد شد.

وی اضافه کرد: نمایندگی صندوق توسعه صنایع دریایی در استان بوشهر برای حمایت از صنایع دریایی و کمک به توسعه کسب و کار صنایع مربوطه حمایت ‌های لازم را پیش بینی کرده ‌است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: متقاضیان دریافت تسهیلات به منظور ساخت، تعمیر و تکمیل شناورها، توسعه کارگاه، سرمایه در گردش و اعطای یارانه تسهیلات از طریق دفتر نمایندگی صندوق توسعه صنایع دریایی در بوشهر نسبت به دریافت اطلاعات بیشتر اقدام کنند.

حسینی بیان کرد: توسعه و رونق صنایع دریایی در اولویت‎ های مهم وزارت صمت قرار دارد و در این زمینه از همه ظرفیت ‎ها برای حمایت از این صنعت استفاده می ‌شود.

وی گفت: استان بوشهر نیز یکی از قطب ‎های صنعت دریایی کشور است که با چنین ظرفیتی در سال جهش تولید فرصتی ارزشمند برای پویاتر کردن صنعت دریایی این استان است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در پایان بیان کرد: در سال جاری مجموع تسهیلاتی که استان بوشهر از محل بند الف صنعت و رونق تولید پرداخت کرده به ترتیب ۱۲۰ و ۷۰ میلیارد تومان است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

هشدار سلب صلاحیت به صاحبان معادن راکد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از مهلت سه ماهه به معادن غیرفعال استان خبر داد و گفت: بعد از اتمام این مهلت معادن غیرفعال و راکد سلب صلاحیت می شوند.
 

۲۲ معدن زغال سنگ مازندران واگذار می‌شود

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اعلام کرد که به دلیل عدم رعایت مسایل زیست‌محیطی ، تعرض به منابع‌طبیعی ، عدم انجام تعهدات و وجود حکم سلب صلاحیت ، ۲۲ معدن زغال‌سنگ استان در مرحله مزایده و واگذاری قرار گرفته است.
 پرداخت تسهیلات ۱۱ درصدی به صادرکنندگان؛

صادرات کالا در گیلان ۲۸ درصد رشد یافت

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به اعطای تسهیلات ۱۱ درصدی به فعالان حوزه صادرات گفت: صادرات کالا امسال در گیلان ۲۸ درصد رشد یافت.
 

پلمپ ۵۶ واحد صنفی متخلف در خوزستان در دو روز اول طرح اعمال محدودیتهای کرونایی

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: ۵۶ واحد صنفی متخلف در شهرهایی از استان که طرح اعمال محدودیتهای کرونایی در آنها اعمال شده، طی ۲ روز اول اجرای طرح پلمپ شدند.
 

اقدامات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در ایام مقابله با ویروس کرونا

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در راستای اجرای تصمیمات ستاد مقابله با ویروس کرونا گفت: این سازمان با انجام گشت های مشترک بازرسی با حضور اتاق اصناف، مرکز بهداشت، اماکن نیروی انتظامی، روزانه در دو نوبت صبح و عصر از واحد های صنفی در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، اقدام نموده و در صورت شناسایی واحد های متخلف اقدامات قانونی لازم را انجام میدهد.
 

پرداخت ۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات به ۵۳ واحد تولیدی چهارمحال و بختیاری

می متالز - ۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی به ۵۳ واحد تولیدی چهارمحال و بختیاری پرداخت می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما