خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام   سرمایه گذاری  

"وتوکا" سهام فولادی را نفروخت

می متالز - شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد سهام فولاد تاراز را واگذار نکرد.

به گزارش می متالز، شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد از ملغی شدن واگذاری ۴.۵ درصد از سهام فولاد تاراز خبر داد.

بر این اساس، این شرکت اعلام کرد، با توجه به مصوبه هیات مدیره شرکت، واگذاری ۴.۵ درصد از سهام شرکت فولاد تاراز چهارمحال ملغی شد و انجام، شیوه، مبلغ و زمان انجام معامله به آینده موکول شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رشد ۹درصدی در تولید فولاد خام/ شمش خالص آلومینیوم بیشترین رشد تولید را از آن خود کرد

می متالز - آمار تولید مقدماتی کالاهای منتخب معدن و صنایع معدنی در ۶ماهه نخست اول سال ۹۹ منتشر شد که بر اساس آن میزان تولید شمش آلومینیوم خالص نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۵۳٫۲درصدی را داشته و فولاد خام نیز به عنوان یکی از محصولات مهم در صنعت کشور با رشد ۹درصدی ۶ماهه نخست سال ۹۹ را به اتمام رسانده است.
 

تاثیر مطلوب شیوه‌نامه زنجیره فولاد بر عملکرد مالی «کویر»

می متالز - مدیرعامل شرکت «کویر» گفت: نحوه تعیین قیمت پایه محصولات در شیوه نامه یادشده، علاوه بر ایجاد شفافیت و جلوگیری از گسترش رانت در بازار فولاد، می‌تواند موجب توسعه بستر عرضه شمش فولادی در بورس شود.
 

اجرای 649 طرح صنعتی و معدنی در قم

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: 649 طرح صنعتی و صنایع معدنی در استان در دست اجراست که بهره‌برداری از این طرح‌ها برای 20 هزار و 931 نفر ایجاد اشتغال می‌کنند.
 ستاد تنظیم بازار تصویب کرد:

تصویب امکان صادرات مانده ورق شرکت‌های فولادی به شرط رعایت کف عرضه

می متالز - روز گذشته، دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار در حوزه مدیریت بازار فولاد و محصولات فولادی و چرخه عرضه و تقاضا، تمدید مجوز صادرات ورق توسط شرکت فولاد خوزستان منوط به رعایت تعهدات کف عرضه را مصوب کرد.
 در نامه رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد:

جهانگیری از فهرست بلند ایرادات شیوه نامه جدید فولادسازان آگاه شد + پیشنهادات

می متالز - رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور، ضمن گلایه و طرح انتقاداتی، فهرست بلندی از ایرادات و پیشنهادات را با ۳۱ مورد مطرح کرد.
 با ابلاغ بورس کالا:

پیش دریافت خرید شمش فولاد تا اطلاع ثانوی به ۱۰درصد تغییر کرد

می متالز - بورس کالا تغییر میزان پیش دریافت خرید شمش فولادی به ۱۰ درصد را از امروز تا اطلاع ثانوی به مدیران عامل شرکت های کارگزاری ابلاغ کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما