خبر
نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

پرداخت الکترونیک سامان بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزار فروشگاهی را خرید

می متالز - این شرکت پس از بررسی‌های دقیق و شناسایی نیازهای بازار و برای تکمیل و توسعه ارائه خدمات پرداخت الکترونیک ۵۱درصد از سهم‌الشرکه شرکت نرم‌افزاری کیان نور رایانه را خریداری کرد.

به گزارش می متالز، شرکت پرداخت الکترونیک سامان در راستای فعالیت‌های شرکت و به‌منظور توسعه در خدمات الکترونیکی در یکی از بزرگترین شرکت‌های نرم‌افزاری صنعت خرده‌فروشی سرمایه‌گذاری کرد.

 این شرکت پس از بررسی‌های دقیق و شناسایی نیازهای بازار و برای تکمیل و توسعه ارائه خدمات پرداخت الکترونیک ۵۱درصد از سهم‌الشرکه شرکت نرم‌افزاری کیان نور رایانه را خریداری کرد.

تلاش سپ برای گسترش خدمات جدید، نوآوری در صنعت پرداخت و همچنین جذب نیروهای خلاق، جوان و کارآمد ایرانی برای پیشبرد اهداف حوزه پرداخت الکترونیک نام آن را در این بازار شناخته شده کرده و حالا توانسته با همکاری دو جانبه با شرکت نرم‌افزاری کیان، نقش خود را در صنعت خرده‌فروشی نیز تثبیت کند.

شرکت نرم‌افزاری کیان نور رایانه در همه‌ی این سال‌ها با بهره‌گیری از نیروی متخصص ایرانی ارایه‌کننده آخرین دستارودهای تکنولوژی و نرم‌افزاری در صنعت خرده‌فروشی بوده و توانسته بازار نرم‌افزارهای فروشگاهی فروشگاه‌های زنجیره‌ای را با حضور خود بی‌رقیب کند و به طور انحصاری بهترین و کارآمدترین نرم‌افزارهای فروشگاهی را به بزرگترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور ارایه کند.

هم‌اکنون کارشناسان بر این عقیده هستند که با شراکت مهم و تاثیرگذار پرداخت الکترونیک سامان و کیان نور رایانه تحول بزرگی در صنعت خرده‌فروشی اتفاق می‌افتد و مشتری‌های کلان با اطمینان بیشتری استفاده خود از خدمات پرداخت را گسترش می‌دهند و مشتری‌های خرده‌فروش و کوچک‌تر هم با اطمینان از سابقه‌ی سپ به‌راحتی به استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی کیان روی می‌آورند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در بازدید مدیرعامل بانک مسکن از حوزه فناوری اطلاعات تاکید شد:

افزایش سرعت وکیفیت خدمات الکترونیکی بانک مسکن

می متالز - دکتر شایان در بازدید از مدیریت امور فناوری اطلاعات و ارتباطات،علاوه بر تاکید بر افزایش سرعت وکیفیت خدمات الکترونیکی بانک مسکن در دوره شیوع ویروس کرونا، ماموریت‌های جدیدی برای کارکنان این حوزه تعیین کرد.
 یادداشت

روی آوردن سازمان‌ها و شرکت‌ها به تحول دیجیتال، یک ضرورت است / فولاد مبارکه، یکه‌تاز در ورود نسل چهارم تکنولوژی به کشور شده است

می متالز - در زمینه تحول دیجیتال در کشور شاید تنها بتوانیم از فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت پیشرو نام ببریم. شرکتی که در زمینه ورود نسل چهارم تکنولوژی در کشور یکه تاز است و مثل همیشه با هوشمندی لازم قدم در این مسیر اجتناب ناپذیر گذاشته است و با سرعت به سمت دیجیتال سازی در حال حرکت و کم کردن فاصله خود با رقیبان جدی خود در عرصه جهانی فولاد مثل شرکت‌های آرسلورمیتال،گروه بایو چین، نیپون استیل، تاتا استیل و پوسکو ،اچ بی ای اس و.. است.
 

پرداخت الکترونیک سامان بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزار فروشگاهی را خرید

می متالز - شرکت پرداخت الکترونیک سامان در راستای فعالیت‌های شرکت و به‌منظور توسعه در خدمات الکترونیکی در یکی از بزرگترین شرکت‌های نرم‌افزاری صنعت خرده‌فروشی سرمایه‌گذاری کرد.
 ایران خودرو در هشتمین ماه سال ۹۹ محقق کرد:

افزایش ۲۱ درصدی تحویل خودرو به مشتریان

می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو موفق شده از ابتدای امسال تا بیست‌ و پنجم آبان ماه بیش از ۲۶۲ هزار دستگاه خودرو وارد بازار کند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش بیش از ۲۱ درصدی را نشان می دهد.
 

ارائه خدمات الکترونیکی در بانک ایران زمین

می متالز - بانک ایران زمین، در راستای اجرای مسوولیت اجتماعی و محافظت از نیروی انسانی خود در مقابل بیماری کرونا و همچنین همراهی با تصمیمات کشوری ستاد کرونا، نسبت به تعطیلی یا کاهش ساعات کاری برخی شعب خود در نقاط مختلف کشور اقدام کرده است اما تمامی خدمات بانک خود را به صورت غیر‌حضوری ارائه می دهد.
 چالش‌های توسعه طلای سیاه در آینده چیست؟

تجربه فناوری در نفت دریایی نروژ

می متالز - پیشرفت تکنولوژی و تغییر روش فعالیت سکوهای نفتی دریایی نروژ و جابه‌جایی اتاق‌های کنترل آنها به خشکی، با کاهش قیمت نفت تسریع شده است. این مهم نگرانی‌هایی را برای اتحادیه‌های کارگری نفت این کشور درباره تاثیر آن بر ایمنی کارگران حاضر در سکوهای دریایی و از دست دادن مشاغلی با درآمد خوب را ایجاد کرده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما