خبر
آهن و فولاد  

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت

می متالز - بسیج بانگ بلند بیداری و دروازه ی رهایی از سلطه استکبار و استعمار است؛ جوششی از جنس احساس که عامل حرکت و بصیرتی از جنس تفکر که باعث بینش است.

بنام خداوند بخشنده و مهربان

بسیج بانگ بلند بیداری و دروازه ی رهایی از سلطه استکبار و استعمار است؛ جوششی از جنس احساس که عامل حرکت و بصیرتی از جنس تفکر که باعث بینش است.

بر کسی پوشیده نیست که در سال های دفاع مقدس و در عرصه‌ های نظامی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و امنیتی، بسیج پرچمدار انقلاب بوده و با فعالیت جهادی و روحیه ای که ویژگی ذاتی این نهاد مردمی است، یکی از ارکان مهم پیروزی کشورمان در جنگ تحمیلی و سایر عرصه ها می باشد.

اینجانب فرارسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان سلحشور سراسر کشور به خصوص همکاران عزیز در شرکت فولاد خوزستان که توانستند با چنین تفکری رکوردهای تولید روزانه و ماهیانه را در شرایط تحریم های ظالمانه رقم بزنند، تبریک عرض نموده و امیدوارم با تقویت و ترویج فرهنگ بسیج و فراگیر شدن تفکر و روحیه بسیجی، بیش از پیش نظاره گر گسترش آرمان های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) بوده و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری شاهد پیشرفت و آبادانی میهن مان باشیم.

 

و من الله التوفیق

علی محمدی 

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان

کد خبر: 143901
تاریخ: 1399/08/30 - 21:16
منبع: دنیای معدن

فولاد خوزستان  هفته بسیج 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 [گزارش تصویری]

بازدید فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) از کارخانه سیمان قاین

می متالز - همزمان با هفته بسیج سردار قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) از بخش های مختلف کارخانه سیمان قاین بازدید کرد.
 مدیرعامل فولاد خوزستان عنوان کرد

فولاد خوزستان به‌دنبال مدیریت بازار و حذف واسطه‌ها

می متالز - قیمت‌های افسارگسیخته انواع محصولات فولادی، بهترین فرصت را برای واسطه‌ها و دلالان در بازار ایجاد کرده است تا بازار را جولانگاه خود کرده و با خرید و احتکار این محصولات، به افزایش قیمت‌ها بیش از پیش دامن زده و روند افزایشی قیمت‌ها را هر چه بیشتر به پیش ببرند، این در حالی است که با افزایش قیمت محصولات فولادی سود آن نصیب تولیدکنندگان در زنجیره فولاد نخواهد شد.
 در 8ماهه نخست امسال ثبت شد:

رشد 72درصدی "فخوز" در فروش محصولات

می متالز - شرکت فولاد خوزستان با نماد فخوز گزارش فعالیت ماهانه یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 99 خود را منتشر کرد که بر اساس آن میزان فروش 8ماهه فخوز با رشد 72درصدی همراه شده است. محصول پرفروش در بازار داخلی نیز بیلت و بلوم بوده و در بازار صادراتی نیز اسلب بیشترین سهم فروش را داشته است.
 

صدور مجوز رشد ۱۶۲ درصدی سرمایه «فخوز»

می متالز - مجوز افزایش سرمایه ۱۶۲ درصدی شرکت فولاد خوزستان از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار صادر شد.
 معاملات ۲۰.۰۰۰ تنی محصولات در هفته گذشته:

ادامه روند کاهشی نرخ شمش و تختال "فخوز"

می متالز - قیمت پایه و معاملاتی شمش معادل ۸۹ میلیون و ۲۸۰ هزار ریال بودخ و ارزش معاملات شمش به ۴۴۶ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال رسید.
 به منظور آمادگی بیشتر؛

دومین جلسه ستاد بازی های آسیایی فولاد خوزستان برگزار شد

می متالز - جلسه ستاد بازی های آسیایی باشگاه فولاد خوزستان با حضور مسئولین این باشگاه برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما