خبر
آهن و فولاد  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:

افزایش ۵۲ درصدی حقوق بازنشستگان صندوق فولاد

می متالز - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توئیتر خود از افزایش ۵۲ درصدی حقوق بازنشستگان صندوق فولاد با اجرای طرح همسان سازی خبر داد.

افزایش ۵۲ درصدی حقوق بازنشستگان صندوق فولاد

به گزارش می متالز، «محمد شریعتمداری» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حساب توییتری خود نوشت: تحقق یک وعده دیگر؛ پایان آبان ماه امسال با عملیاتی شدن وعده همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق فولاد همراه شد.

وی افزود: خوشحالم که با اعمال این همسان سازی و همچنین افزایش ۱۵درصد سالانه، طور متوسط ۵۲ درصد به حقوق بازنشستگان فولاد افزوده شد.  

روز گذشته صندوق بازنشستگی فولاد اعلام کرد: پس از تصویب اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان فولاد در هیات امنای صندوق که با حمایت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پیگیری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد صورت گرفت، سامانه احکام همسان سازی و متناسب سازی برای مشاهده بازنشستگان همزمان با میلاد فرخنده حضرت رسول اکرم(ص) بر روی سایت صندوق قرار گرفت.

همچنین حقوق آبان ماه بازنشستگان همراه با اجرای همسان سازی و متناسب سازی پرداخت شد.

 با اعمال همسان سازی، متناسب سازی و افزایش ۱۵ درصد سالانه ، مجموعا ۵۲ درصد به حقوق بازنشستگان فولاد اضافه شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 [ویدئو]

خبر خوش دولت درباره حقوق بازنشستگان | جزئیات جدید همسان‌سازی حقوق

می متالز - محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه جلسه هیات دولت امروز ۳۰ مهر ماه گفت: با اجرای مصوبه همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق فولاد و صندوق عشایر و روستاییان، پرونده همسان سازی حقوق بازنشستگان بسته خواهد شد. جزئیات را در این ویدئو ببینید.
 شریعتمداری:

پرونده همسان‌سازی حقوق بازنشستگان بسته شد

می متالز - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با اجرایی شدن مصوبه‌های اخذ شده برای صندوق بیمه اجتماعی عشایر، روستاییان، کارکنان و بازنشستگان صندوق فولاد، پرونده همسان‌سازی و متناسب‌سازی حقوق بسته خواهد شد.
 شریعتمداری اعلام کرد؛

خبر خوش برای بازنشستگان صندوق فولاد و بیمه اجتماعی/ پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی بدون مراجعه حضوری

می متالز - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که هیات امنای سازمان تامین اجتماعی امروز (چهارشنبه/30 مهر) 2 مصوبه برای اجرای همسان سازی در صندوق‌های بازنشستگی فولاد و بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر تصویب کرده است.
 

خبر جدید وزیر کار درباره بازار سرمایه

می متالز - محمد شریعمتداری گفت: تا پایان سال ۹۹ هر ماه یک شرکت از زیرمجموعه‌های شستا را برای واگذاری در بورس آماده می‌کنیم و در مجموع ۲۰ شرکت قابل واگذاری در تامین اجتماعی است که ۱۲ شرکت از آنها زیرمجموعه شرکت شستا قرار دارند.
 اسماعیلی

کمیسیون اجتماعی منتظر پاسخ‌های «شستا» به سوالات نماینده مجلس/ تشکیل کمیته تحقیق و تفحص درصورت عدم اقناع

می متالز - نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: سوالات سید غنی نظری درباره عملکرد تامین اجتماعی را به این مجموعه ارسال کردیم و منتظر پاسخ هستیم.
 

عرضه ۲۰ شرکت زیرمجموعه «شستا» تا پایان سال

می متالز - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از عرضه سهام 20 شرکت زیر مجموعه سازمان تأمین اجتماعی تا پایان سال از طریق بورس خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما