خبر
بورس و سهام  

بورس فردا چه می‌شود؟ / عرضه و تقاضا به شستا بستگی دارد

می متالز - روند بازار سهام هفته پذشته تمام روزهای هفته مثبت بود و نماد شستا نیز بازگشایی شد، اما روند بازار سهام فردا چگونه است؟

به گزارش می متالز، در جریان معاملات هفته گذشته عرضه و تقاضا به تعادل رسید و بازار سهام روندی صعودی داشت، اما شروع معاملات هفته پیش‌رو چگونه خواهد بود؟

پیمان حدادی، کارشناس بازار سهام در رابطه با بورس فردا گفت: به نظر می‌رسد بازار سهام فردا مثبت باشد اما روند صعودی بازار سهام هفته به عرضه و تقاضا در نماد شستا بستگی دارد زیرا صف فروش شدن نماد شستا به دلیل جو هیجانی می‌تواند به عرضه در سایر نمادهای بزرگ نیز تبدیل شود.

این کارشناس در رابطه با روند بورس هفته نیز گفت: احتمالا بورس تا نیمه اول معاملات یکشنبه روند صعودی دارد اما بعد از آن باید به عرضه و تقاضا در نماد شستا توجه داشت.

کد خبر: 143915
تاریخ: 1399/08/30 - 18:00
منبع: تجارت نیوز

بازار سهام  پیمان حدادی  نماد شستا  بورس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

دستورالعمل نحوه واگذاری اموال مازاد موسسات اعتباری ابلاغ شد

می متالز - بانک مرکزی در بخشنامه‌ای خطاب به شبکه بانکی «دستورالعمل نحوه واگذاری اموال مازاد موسسات اعتباری» را ابلاغ کرد.
 نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

متخلفین بازارگردانی و سقوط بورس به قوه قضاییه معرفی شدند

می متالز - نایب رئیس اول مجلس از معرفی فهرست متهمین در بازارگردانی سهام به رئیس قوه قضائیه خبر داد و خواستار رسیدگی و برخورد شد.
 مدیر عملیات بازار سازمان بورس:

ممنوعیت حذف یا ویرایش سفارش در پیش‌گشایش از ١٨ آذر

می متالز - مدیر عملیات بازار سازمان بورس و اوراق بهادار از ممنوعیت امکان حذف یا ویرایش سفارش خبر داد و گفت: این قانون جدید از سه‌شنبه (١٨ آذر) اجرا می‌شود.
 

دبیر کل کانون کارگزاران بعد از ١٠ سال استعفا داد

می متالز - دبيركل کانون کارگزاران بورس بعد از ۱۰ سال حضور استعفا داد. در حال حاضر هيئت مدیره جدید برای انتخاب فرد جانشین از طریق انتشار فراخوان اقدام كرده است.
 

در کنفرانس اطلاع رسانی «کیمیا» چه گذشت؟

می متالز - شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی را منتشر کرد.
 

فولاد پیشنهاد افزایش سرمایه داد

می متالز - فولاد طی اسلاعیه ای از پیشنهاد هیئت مدیره برای افزایش سرمایه 46 درصدی از محل سود انباشته و سایر اندوخته ها خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما