خبر
مس  
از سوی نمایندگان کارکنان مجتمع‌های سه‌گانه شرکت مس صورت گرفت

قدردانی از زحمات دکتر سعدمحمدی در توجه به معیشت و رفاه جامعه کارگری و کارکنان شرکت مس

می متالز - نمایندگان کارکنان مجتمع‌های مس سرچشمه، شهربابک و سونگون طی پیامی از دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس به خاطر توجه و مساعی عالی به معیشت و رفاه جامعه کارگری و کارکنان شرکت مس قدردانی کردند.

به گزارش می متالز به نقل از مس پرس، در بخشی از متن این پیام آمده است «قرارگرفتن شرکت ملی صنایع مس ایران در راس شرکت‌های معدنی کشور به‌لحاظ سوددهی افتخاری است که رهین همت و تلاش مضاعف کارکنان پرافتخار شرکت مس در سال جهش تولید و در ظل هدایت و مدیریت مدبرانه حضرتعالی است.»

نمایندگان کارکنان مجتمع‌های سه گانه در ادمه تاکید کرده‌اند «بی گمان توجه مستمر و هدفمند جنابعالی به جامعه کارگری و تقویت درآمد کارکنان نقش اساسی در جهش تولید وافزایش درآمدهای شرکت ایفا نموده است. برخود وظیفه میدانیم از توجه و مساعی عالی در عنایت به معیشت و رفاه جامعه کارگری شرکت بویژه در اعطای رتبه تشویقی به همه کارکنان و نیز تلاش مجدانه شما در همسان سازی خدمات صندوق های مس و تامین اجتماعی در کنار اعطای پاداش های تشویقی به جامعه کارگری صادقانه قدردانی نماییم.»

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سالانه ۲۵۰۰ مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی ایجاد شده است

می متالز - وزیر نیرو با اشاره به ایجاد ۲۰ هزار مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی در کشور در دولت تدبیر و امید گفت: به طور متوسط سالانه ۲۵۰۰ مگاوات به ظرفیت تولید نیروگاهی کشور اضافه شده است.
 وزیر نیرو اعلام کرد:

ایجاد ۲۰ هزار مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی از 92 تاکنون

می متالز - وزیر نیرو با اشاره به اینکه افزایش ظرفیت نیروگاهی کشور از سال 92 تاکنون به ۲۰ هزار مگاوات می‌رسد،‌ گفت: باوجوداینکه کشور در کوران جنگ اقتصادی بوده، ۴۰ درصد افزایش ظرفیت سالانه نیروگاهی نصب شده به این دوره تعلق دارد.
 در ایران خودرو کرمانشاه صورت گرفت

شکست رکورد تولید،‌ این بار در غرب کشور

می متالز - کارخانه ایران خودرو در کرمانشاه،‌ توانست در ابتدای آذرماه امسال از رکورد تولید سال گذشته عبور کند.
 یک مقام مسوول خبر داد؛

جهش تولید سیمان در کشور با همت متخصصان ایرانی

می متالز - حسینی گفت: با همت مهندسان ایرانی شاهد رشد ۳۰ درصدی تولید سیمان بوده‌ایم.
 مدیر عامل سیمان تهران در مراسم گرامیداشت هفته بسیج:

جهش تولید سیمان تهران نتیجه تفکر بسیجی است

می متالز - مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات استان تهران، فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات شهرستان ری و جمعی از بسیجیان در مجتمع صنعتی سیمان تهران برگزار شد.
 رئیس سازمان صمت فارس اعلام کرد:

کسب رتبه پنجم استان فارس به لحاظ میزان ارزش افزوده بخش‌های صنعت، معدن و تجارت

می متالز - رئیس سازمان صمت فارس از کسب رتبه پنجم این استان به لحاظ میزان ارزش افزوده بخش‌های صنعت، معدن و تجارت در کشور خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما