خبر
مواد معدنی   محیط زیست  

لزوم توجه به مسائل زیست‌محیطی در حوزه کاری معادن

می متالز - رئیس دادگستری شهرستان ورزقان گفت: مسائل زیست‌محیطی و منابع طبیعی در حوزه کاری معادن دارای اهمیت بوده و باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش می متالز، سید احمد موسوی در دیدار با مدیرعامل مجتمع مس‌سونگون اظهار داشت: مسائل زیست‌محیطی و منابع طبیعی در حوزه کاری معادن دارای اهمیت بوده و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: حمایت از صنعت و تولید داخلی و سرمایه‌گذاری در حوزه معادن شهرستان و به تبع آن اشتغال جوانان جزو اولویت‌های دستگاه قضایی است.

رئیس دادگستری شهرستان ورزقان، خاطرنشان کرد: به منظور تسهیل روند سرمایه‌گذاری و رفع موانع موجود از مسیرهای قانونی دستگاه قضایی در کنار واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاران است.

طی این دیدار مدیر‌عامل مجتمع‌ مس‌سونگون گزارش کامل و جامعی از حوزه کاری و مسائل و مشکلات موجود در این مجتمع از جمله مسائل زیست‌محیطی و منابع طبیعی به رئیس دادگستری ارائه کرد.

وی همچنین از افتتاح طرح‌های جدید و بزرگ در آینده نزدیک که منجر به اشتغال جوانان شهرستان منجر خواهد شد خبر داد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

دستگاه قضایی از اشتغال زایی مس سونگون حمایت می‌کند

می متالز - احمد موسوی روز یکشنبه در دیدار با مدیرعامل مجتمع مس سونگون با تاکید بر اینکه مسائل زیست محیطی و منابع طبیعی در حوزه کاری معادن دارای اهمیت است، افزود: انتظار داریم تمامی موارد و قوانین قانونی در حوزه محیط زیست توسط معادن مورد توجه جدی قرار بگیرد.
 

دستگاه قضایی از اشتغالزایی مس سونگون حمایت می‌کند

می متالز - رئیس دادگستری شهرستان ورزقان گفت: این مجموعه از برنامه‌ها و فعالیت‌های مجتمع مس سونگون به طور کامل حمایت می‌کند.
 

لزوم توجه به مسائل زیست‌محیطی در حوزه کاری معادن

می متالز - رئیس دادگستری شهرستان ورزقان گفت: مسائل زیست‌محیطی و منابع طبیعی در حوزه کاری معادن دارای اهمیت بوده و باید مورد توجه قرار گیرد.
 

گزارش تصویری فینال دیدار مس‌سونگون - گیتی‌پسند اصفهان+ حواشی

می متالز - مس‌سونگون در یک بازی نزدیک و پُربرخورد گیتی‌پسند را شکست داد و برای سومین فصل پیاپی به قهرمانی در لیگ برتر فوتسال رسید.در دیدار نهایی میثم خیام(۲گل) و مهدی جاوید برای مس‌سونگون، علیرضا عزتی، سید احمد عباسی و علی‌اصغر حسن‌زاده برای تیم گیتی‌پسند گلزنی کردند. در ضربات پنالتی تیم مس سونگون ۶ بر ۵ و در مجموع ۹ بر ۸ به برتری دست یافته و قهرمان لیگ برتر فوتسال کشور شد.
 

مسیر بورسی شکست آلودگی کلان‌ شهر‌ها

می متالز - امروزه مقابله با مسائل زیست‌محیطی و حفاظت از آن و ایجاد محیط‌زیستی مناسب برای زندگی انسان به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم در سراسر دنیا تبدیل شده است.
 با حضور رئیس کل دادگستری ورزقان صورت گرفت

بررسی مسائل و مشکلات موجود در معدن طلای اندریان/ دستورات لازم برای جلوگیری از حفاری‌های غیرمجاز و سرقت سنگ‌های معدنی صادر شد

می متالز - جلسه‌ای با عنوان بررسی مسائل و مشکلات موجود در معدن طلای اندریان با حضور سید احمد موسوی رئیس دادگستری شهرستان ورزقان، یاسین خاکپراقی دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان تشکیل شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما