خبر
آهن و فولاد   ریلی و راه آهن  
رئیس واحد آماده‌سازی تختال خبر داد:

ثبت ركورد ماهانۀ بارگیری و حمل ریلی تختال

می متالز - همکاران تلاشگر واحد آماده‌سازی تختال با ثبت رکورد بی‌سابقۀ بارگیری اسلب برای واگن (به تعداد 1012 واگن و به میزان 52 هزار و 795 تن)، در آبان‌ماه 1399 موفقیت دیگری را در سال جهش تولید به نام خود ثبت کردند.

به گزارش می متالز، محسن احمدی، رئیس واحد آماده‌سازی تختال ناحیۀ فولادسازی، با اعلام این خبر گفت: رکورد بی‌سابقۀ بارگیری تختال از  طریق حمل ریلی، در سال جهش تولید و در ادامۀ عملکرد موفقیت‌آمیز ناحیۀ فولادسازی در کسب رکوردهای پیاپی در سال جاری حاصل شده است.

وی ضمن اشاره به حمایت بی‌دریغ مدیریت ناحیه و عزم راسخ کارکنان واحد آماده‌سازی تختال، هماهنگی با واحد حمل‌ونقل ریلی و اصلاح فرایندهای موجود را عوامل اصلی این موفقیت برشمرد و ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته و همکاری مدیریت فروش صادرات در سرعت‌بخشی به عملیات تخلیۀ تختال‌ها و همچنین اهتمام کلیۀ کارکنان و واحدهای پشتیبانی، عملکرد درخشانی در سال 1399 در زمینۀ بارگیری اسلب برای واگن ثبت شود.

رئیس واحد آماده‌سازی تختال در ادامه یادآور شد: گاهی نیاز است براساس گرید و سفارش مشتری و با تشخیص واحد کنترل کیفی و کارکنان این واحد، عملیاتی روی تختال‌های موجود در این انبار به‌منظور اصلاح عیوب احتمالی انجام گیرد تا عیوب سطحی برطرف شوند.

وی در پایان از حمایت‌های مدیریت ناحیۀ فولادسازی و حمل‌ونقل و همکاری واحدهای راه‌آهن، حمل‌ونقل، برنامه‌ریزی تولید، برنامه‌ریزی حمل محصولات، فروش، بازاریابی، انتظامات و کنترل کیفی ناحیۀ فولادسازی و همچنین شرکت‌های پیمانکار مرتبط با این عملیات که  در دست‌یابی به این رکورد ایفای نقش کردند، تشکر و قدردانی کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رشد ۱۰ درصدی تولید در پارس خودرو

می متالز - میزان تولید شرکت پارس خودرو طی ۹ ماهه نخست سال جاری با رشد ۱۰٫۱۶ درصدی همراه بوده است.
 

سالانه ۲۵۰۰ مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی ایجاد شده است

می متالز - وزیر نیرو با اشاره به ایجاد ۲۰ هزار مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی در کشور در دولت تدبیر و امید گفت: به طور متوسط سالانه ۲۵۰۰ مگاوات به ظرفیت تولید نیروگاهی کشور اضافه شده است.
 وزیر نیرو اعلام کرد:

ایجاد ۲۰ هزار مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی از 92 تاکنون

می متالز - وزیر نیرو با اشاره به اینکه افزایش ظرفیت نیروگاهی کشور از سال 92 تاکنون به ۲۰ هزار مگاوات می‌رسد،‌ گفت: باوجوداینکه کشور در کوران جنگ اقتصادی بوده، ۴۰ درصد افزایش ظرفیت سالانه نیروگاهی نصب شده به این دوره تعلق دارد.
 در ایران خودرو کرمانشاه صورت گرفت

شکست رکورد تولید،‌ این بار در غرب کشور

می متالز - کارخانه ایران خودرو در کرمانشاه،‌ توانست در ابتدای آذرماه امسال از رکورد تولید سال گذشته عبور کند.
 یک مقام مسوول خبر داد؛

جهش تولید سیمان در کشور با همت متخصصان ایرانی

می متالز - حسینی گفت: با همت مهندسان ایرانی شاهد رشد ۳۰ درصدی تولید سیمان بوده‌ایم.
 مدیر عامل سیمان تهران در مراسم گرامیداشت هفته بسیج:

جهش تولید سیمان تهران نتیجه تفکر بسیجی است

می متالز - مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات استان تهران، فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات شهرستان ری و جمعی از بسیجیان در مجتمع صنعتی سیمان تهران برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما