خبر
مس  

فلز سرخ ۱۵۱ دلار گران شد

می متالز - روز جمعه ۳۰ آبان ماه، قیمت مس در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین ۱۵۱ دلار افزایش داشته و به هفت هزار و ۱۷۹ دلار رسیده است.

به گزارش می متالز، قیمت مس در روز ۳۰ آبان ماه در معاملات بورس فلزات لندن (LME) نسبت به روز پنج‌شنبه ۲.۱ درصد رشد داشته و نسبت به هفته پیشین نیز ۳.۷ درصد افزایش را تجربه کرده و به هفت هزار و ۱۷۹ دلار رسیده است.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز جمعه ۳۰ آبان ماه، ۱۴۸ دلار، معادل ۲.۱ درصد نسبت به روز معاملاتی پیش، افزایش داشت و هفت هزار و ۱۹۵ دلار اعلام شد. قیمت سه ماهه فلز سرخ نسبت به هفته پیش ۳.۶ درصد رشد داشته است.

موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه ۳۰ آبان ماه، با کاهش دو هزار و ۱۲۵ تن نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بوده و از ۱۵۹ هزار و ۴۷۵ تن به ۱۵۷ هزار و ۳۵۰ تن رسیده است.

کد خبر: 144025
تاریخ: 1399/09/01 - 18:44
منبع: بورس کالای ایران

قیمت مس  بورس فلزات لندن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تاثیر خبر واکسن کرونا بر قیمت مس

می متالز - در حالی مس هشتمین ماه متوالی افزایش قیمت را پشت سر می‌گذارد که این میزان تقریباً طولانی‌ترین روند افزایش قیمتی در یک دهه اخیر به شمار می‌رود. بازگشت چین به مسیر توسعه و تقاضا برای این فلز و همچنین نشانه‌های اثربخشی واکسن کرونا از جمله دلایلی است که سبب شده مس روزهای خوبی را تجربه کند.
 

ثبت ‌رکوردی تازه برای قیمت مس پس از ۷ سال

می متالز - روز سه‌شنبه چهارم آذر ماه، قیمت مس در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین ۸۶ دلار افزایش داشته و به هفت هزار و ۳۰۲ دلار رسیده است که پس از ۷ سال، رکورد تازه ای برای این فلز محسوب می شود.
 اتحادیه مشاوران املاک تهران خبر داد:

کاهش ۱۰ درصدی قیمت مسکن در سه هفته اخیر

می متالز - رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: اکنون نرخ‌های کاذب مسکن خریدار ندارد، زیرا عرضه مسکن در بازار افزایش و تقاضا افت کرده است، طوری که در سه هفته اخیر در شهر تهران قیمت مسکن حدود ۱۰ درصد کاهش یافته و فشار عرضه نشان می‌دهد که شرایط برای سوداگری در بازار ملک فراهم نیست.
 

رشد قیمت مس در معاملات بورس لندن

می متالز - قیمت مس در معاملات امروز با رشد همراه شد و هر تن از این فلز سرخ با رشد ۳۷ دلاری به هفت هزار و ۲۱۵ دلار معامله شد.
 در بورس فلزات لندن؛

ترمز رشد قیمت آلومینیوم کشیده شد

می متالز - روز دوشنبه سوم آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه ۳۰ آبان ماه، با افت ۱۴.۵ دلاری، به یک هزار و ۹۶۹ دلار و ۵۰ سنت رسید.
 

حرکت مس در مدار صعودی

می متالز - روز دوشنبه سوم آذر ماه، قیمت مس در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین ۷۹ دلار افزایش داشته و به هفت هزار و ۲۱۶ دلار رسیده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما