خبر
بانک ها  

نحوه فعالیت بانک‌های خصوصی و دولتی از اول آذرماه اعلام شد

می متالز - شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و کانون بانک‌های خصوصی جزئیات فعالیت شعب بانک‌ها را در دو هفته نخست آذرماه، اعلام کردند.

به گزارش می متالز، بر اساس اعلام شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی، طبق بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور که بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا است، کلیه بانک‌ها از امروز (یکم آذر ۱۳۹۹) فعال هستند. در شهرهای با هشدار قرمز به‌صورت نوبتی با حداکثر ۵۰ درصد از کارکنان خود و در شهرهای با هشدار نارنجی به تعداد دو سوم و در سایر شهرها با حضور ۱۰۰ درصد کارکنان نسبت به ارائه خدمات به مشتریان گرامی اقدام خواهند کرد. لازم به ذکر است، همه مردم برای حفظ سلامتی خود و کارکنان بانک‌ها، می‌توانند خدمات بانکی را به‌صورت غیر حضوری از منزل و محل کار دریافت کنند. همچنین توجه به این نکته ضروری است که استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی برای مشتریان بانکی به هنگام حضور در شعب الزامی است.

کد خبر: 144080
تاریخ: 1399/09/01 - 21:52
منبع: دنیای اقتصاد

بانک‌های خصوصی و دولتی  خدمات بانکی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی:

از خدمات غیرحضوری بانکی استفاده کنید

می متالز - دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه‌دولتی شرایط فعالیت شعب و کارکنان بانک‌ها را تشریح کرد و گفت: افراد تا جایی که می‌شود، خدمات بانکی را به صورت غیرحضوری دریافت کنند.
 

کارمزد خدمات بانکی از یکم آذر ۹۹ افزایش می‌یابد

می متالز - بر اساس اعلام بانک مرکزی، کارمزد خدمات بانکی از یکم آذرماه افزایش می‌یابد و برای خدماتی مانند ساتنا و پایا که تا پیش از این رایگان بود، کارمزد دریافت می‌شود.
 دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی خبر داد:

اعلام نحوه فعالیت بانک‌های دولتی از ابتدای آذرماه

می متالز - دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی از نحوه فعالیت‌های دولتی از ابتدای آذرماه خبر داد و اعلام کرد: شعب بانک‌های دولتی و خصوصی از شنبه اول آذرماه در حالی به فعالیت خود ادامه خواهند داد که وضعیت حضور کارکنان بانک‌ها در شهرهای مختلف متناسب با وضعیت آن شهر تفاوت دارد.
 براساس اعلام بانک مرکزی:

نرخ‌های جدید کارمزد خدمات بانکی از اول آذر اجرا می‌شوند

می متالز - بانک مرکزی از اجرای نرخ‌های جدید کارمز خدمات بانکی از ابتدای آذرماه (شنبه آینده) خبر داد.
 حجت‌الله صیدی اعلام کرد؛

تدارک ویژه بانک صادرات ایران برای مقابله با کرونا

می متالز - حجت‌الله صیدی، مدیر عامل بانک صادرات ایران با تشریح شیوه‌نامه مقابله با کرونا از آمادگی این بانک برای همراهی با برنامه ویژه دولت در دو هفته اول آذرماه برای مقابله با بیماری کرونا خبر داد.
 

کانال بروزرسانی اینترنت بانک غیرفعال بانک مسکن

می متالز - مشتریان بانک مسکن در صورتی که به دلیل غیرفعال شدن اینترنت بانک خود، امکان استفاده از سرویس های غیرحضوری را ندارند، با یک روش ساده مجددا می توانند سامانه همراه بانک خود را فعال کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما