خبر
بیمه  

کاهش هزینه‌های بستری با خرید آنلاین بیمه‌نامه کرونا

می متالز - معاون مدیر بیمه‌های زندگی شرکت بیمه سامان از عموم مردم به‌ویژه بیمه‌گذاران شرکت بیمه سامان خواست به‌منظور کاهش استرس و هزینه‌های تحمیلی بستری بیماری کرونا، آینده‌نگری کرده و در اسرع وقت نسبت به خرید آنلاین بیمه کرونا اقدام کنند. غزاله فخارزاده با بیان اینکه کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کنترل خواهد شد، افزود: با این ‌حال در صورت ابتلا به این بیماری، ممکن است تامین هزینه‌های درمان بیمارستانی برای همه امکان‌پذیر نباشد و این موضوع به یک چالش در خانواده‌ها تبدیل شود.

به گزارش می متالز، وی با اشاره به اینکه شرکت بیمه سامان برای نشان دادن همبستگی با بیمه‌گذاران و نیز حمایـت از آنها در شرایط بحران بیمه کرونا را طراحی کرده است، اظهار کرد: این بیمه‌نامه علاوه بر اینکه می‌تواند بار مالی بستری بیمارستانی کرونا را برای بیمه‌گذاران کاهش دهد، به‌نوعی ایفای مسوولیت اجتماعی شرکت بیمه سامان نسبت به جامعه نیز تلقی می‌شود. فخارزاده خاطرنشان کرد: شرکت بیمه سامان در فروش این بیمه‌نامه نیز حداکثر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت و امکان فروش آن بدون مراجعه حضوری را فراهم کرده است، گرچه کسانی که به هر دلیلی نیاز به خرید بیمه‌نامه حضوری داشته باشند نیز می‌توانند آن را از طریق دفاتر نمایندگی فعال و شعب شرکت خریداری کنند. معاون مدیر بیمه‌های زندگی شرکت بیمه سامان، داشتن بالاترین سقف پوشش بیمه‌ای را از مهم‌ترین مزایای بیمه کرونای این شرکت خواند و گفت: پوشش هزینه بستری تا ۱۰۰ میلیون تومان، جبران هزینه بیکاری تا ۳۰ میلیون تومان و پرداخت سرمایه عمر تا یک میلیارد تومان از مهم‌ترین مزایای این بیمه‌نامه است. به گفته فخارزاده، بیمه کرونا در حداقل زمان و با پرداخت آنلاین حق بیمه قابل خریداری است و در صورت ابتلا به کرونا تا حد زیادی می‌تواند از آنها در برابر هزینه‌های بالای بستری و درمان بیمارستانی حمایت کند و بخشی از نگرانی عموم مردم را کاهش دهد.

کد خبر: 144128
تاریخ: 1399/09/01 - 22:43
منبع: دنیای اقتصاد

بیمه‌نامه کرونا  بیمه سامان  بیمه کرونا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نوسانات قیمت سهام «بساما» ناشی از شرایط بازار است

می متالز - مدیرعامل بیمه سامان دلیل نوسان قیمت سهام «بساما» را شرایط کلی بازار دانست.
 

بیمه کرونای سامان، فرانشیز و معرفی نامه ندارد

می متالز - معاون اداره نظارت بر صدور بیمه‌نامه‌های عمر و حوادث شرکت بیمه سامان با بیان اینکه بیمه کرونای این شرکت نه‌تنها تا حد قابل‌توجهی هزینه‌های درمان مبتلایان به این بیماری را جبران می‌کند، بلکه سهم بیمار از کل هزینه‌ها را نیز به حداقل می‌رساند، گفت: این بیمه‌نامه، بوروکراسی‌های اداری برای دریافت خسارت را نیز از بین برده است.
 

عرضه بیمه کرونا توسط بیمه دی

می متالز - با توجه به شرایط ویژه شیوع بیماری کرونا و با درنظر گرفتن نیاز جامعه، تیم طراحی محصول شرکت بیمه دی بیمه نامه کرونا را به مرحله بهره‌برداری و عرضه رساند.
 

«یونیت لینک» وارد سبد محصولات بیمه سامان می‌شود

می متالز - مدیرحوزه معاونت فنی بیمه‌های زندگی شرکت بیمه سامان با اشاره به انعطاف‌پذیری بیمه‌های زندگی و امکان طراحی آن متناسب با شرایط حاکم بر کشورها، شرکت‌های بیمه و نیازهای افراد جامعه گفت: بیمه سامان در راستای مسوولیت اجتماعی خود و برای پاسخ به نیاز مشتریان، پس از بیمه‌نامه کرونا و پوشش امراض خاص پایه، آسایش و ممتاز، بیمه‌نامه متصل به واحد سرمایه‌گذاری (یونیت لینک) را به بازار عرضه می‌کند.
 

نماد ۱۵ شرکت بیمه‌ای در بازار سرمایه سبز پوش شد

می متالز - در میانه هفته معاملات بورس و فرابورس تهران شاهد رشد شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
 

کاهش فشار اقتصادی بر خانواده‌ها با کمک بیمه سامان

می متالز - بیماری کرونا بسیاری از مردم را به کام مرگ کشید؛ این واقعیتی تلخ، اما انکارناپذیر است. این بیماری سخت و نفس‌گیر متاسفانه گاه با تحمیل هزینه‌های قابل توجه به خانواده‌ها، اجازه نداد که مبتلایان به زندگی برگردند و جان آنها را گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما