خبر
خودرو  

موفقیت جدید برای یزد تایر

می متالز - مجتمع صنایع لاستیک یزد همزمان با روز جهانی استاندارد، برای چندمین سال پیاپی موفق به کسب عنوان واحد تولیدی نمونه استانی شد. بر اساس ارزیابی‌ کیفی محصولات تولیدی خانواده بزرگ یزد تایر در سال ۹۸، مجتمع صنایع لاستیک یزد در ادامه توفیقات خود در زمینه تولید محصولات باکیفیت داخلی، عنوان واحد تولیدی نمونه استانی را کسب کرد.

به گزارش می متالز، اهدای تندیس و تقدیرنامه توسط سازمان ملی استاندارد ایران و اداره کل استاندار استان یزد به‌پاس تقدیر از عملکرد این واحد نمونه تولیدی، به عمل آمد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مقام مسوول وزارت صنعت، معدن و تجارت:

صدور مجوز شماره‌گذاری ۳۰ دستگاه خودروی برقی

می متالز - معاون دفتر خودرو و نیروی محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت از صدور مجوز شماره‌گذاری 30 دستگاه خودروی برقی به پلیس راهور خبر داد.
 

خودروهای مانده در گمرک مطابق با استاندارد اجباری نیست

می متالز - سازمان ملی استاندارد اعلام کرد: عمده خودروهایی که از گمرکات ترخیص نشده، دارای یکی از اشکالات، عدم ثبت سفارش، نداشتن گواهی تایید نوع خودرو از سازمان استاندارد، حجم موتور بیش از ۲۵۰۰ سی سی، مستعمل بودن یا عمر بیشتر از یکسال هستند.
 

رعایت نکردن استانداردهای ۸۵‌گانه سبب توقف تولید خودروسازان می‌شود

می متالز - رئیس سازمان ملی استاندارد از مهلت به برخی خودروسازها تا پایان سال برای رعایت استانداردهای ۸۵ گانه این سازمان خبر داد.
 

استاندارد شمش فولادی پس از ۸ سال به تصویب سازمان ملی استاندارد رسید + فایل پی دی اف

می متالز - استاندارد شمش فولادی تحت عنوان «استاندارد شمشه و شمشال تولید شده به روش ریخته‌گری پیوسته مورد مصرف در فولادهای سازه‌ای» به تصویب سازمان ملی استاندارد رسید و با شماره ۲۰۳۰۰ در سایت این سازمان منتشر شد. مهندس بهنام باقوت، دبیر کمیته استاندارد و سیستم‌های کیفیت انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اعلام این خبر گفت که تدوین و ثبت استاندارد شمش فولادی برای نخستین بار در سال ۱۳۹۱ از طرف انجمن فولاد درخواست شده بود.
 معاون برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان:

گواهینامه استاندارد ملی، مهم ترین تضمین برای کیفیت ریل ذوب آهن اصفهان

می متالز - ذوب آهن اصفهان اخیراً گواهینامه استاندارد ملی ایران برای تولید ریل راه آهن را دریافت نمود. در خصوص این موفقیت مهم، با معاون برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان گفتگو کردیم که حاصل آن در پی می آید.
 

تولید اولین ریل راه آهن استاندارد در کشور

می متالز - شرکت ذوب آهن اصفهان برای اولین بار موفق به کسب پروانه استاندارد برای تولید ریل راه آهن در کشور شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما