خبر
آهن و فولاد  

تقاضای مطلوب و رشد قیمت چدن سی آی اس

می متالز - چدن صادراتی دریای سیاه با توجه به رونق تقاضا روندی صعودی دارد و آخرین قیمت معامله چدن روسیه با چینی ها 422 دلارهر تن سی اف آر بوده که 12 دلار نسبت به معاملات قبلی با چینی ها رشد داشته است.

به گزارش می متالز، چینی ها در 410 تا 415 دلار درخواست می دادند ولی رشد قیمت سنگ آهن و جو مثبت بازار از قیمت چدن نیز حمایت کرد. با توجه به این که روند بهبود رشد اقتصادی چین پس از پاندمی ادامه دارد انتظار می رود تقاضای چدن کوره های قوس الکتریکی آن بالاتر برود.

کد خبر: 144163
تاریخ: 1399/09/01 - 23:15
منبع: ایفنا

چدن سی آی اس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش فروش به آمریکا چدن سی آی اس را بالاتر برد

می متالز - اخیرا قیمت چدن صادراتی سی آی اس جهش های بزرگی داشته که به دلیل رشد تقاضای چین و همچنین آمریکا بوده که دو بازار اصلی خریدار چدن سی آی اس هستند و بر قیمت ها اثرگذارند. اخیرا آمریکایی ها پس از مدتی فعالیت کم، خرید هایی داشته اند و در 430 تا 452 دلار هر تن سی اف آر از سی آی اس چدن خریداری نمودند.
 

جو بازار چدن سی آی اس مثبت شد

می متالز - بازار چدن سی آی اس کمی مثبت شده که در نتیجه مشاهده کمی بهبود در بازار فولاد چین بوده است البته اغلب فعالان بازار هنوز منتظر روشن تر شدن روند بازار از این دوشنبه هستند.
 

توقف روند صعودی قیمت چدن سی آی اس

می متالز - قیمت چدن صادراتی سی آی اس با افت قیمت های درخواستی خریداران چینی تحت فشار است و در بازار امریکا نیز خریداران اجازه افزایش قیمت را نمی دهند. تاکنون خریداران امریکایی در مقابل قیمت 390 دلار هر تن سی اف آر مقاومت کرده اند. آخرین معاملات در 385 تا 387 دلار نهایی شد.
 

خرید امریکایی ها چدن سی آی اس را بالا برد

می متالز - قیمت چدن صادراتی سی آی اس با خرید های جدید صورت گرفته در بازار امریکا بالا رفته است. عرضه کننده ها بر افزایش قیمت اصرار دارند. چدن روسیه اخیرا در 387 تا 388 دلار هر تن سی اف آر و محصول اوکراین در 385 دلار هر تن سی اف آر معامله شده است.
 

چدن سی آی اس در ثبات

می متالز - مقاومت خریداران در مقابل افزایش قیمت، چدن صادراتی سی آی اس را اخیرا در ثبات نگه داشته است. آخرین متوسط قیمت حدود 343 دلار هر تن فوب بوده است. البته قیمت نسبت به کف قیمت ثبت شده در ماه آوریل حدود 78 دلار هر تن بالا رفته است. عرضه کننده های سی آی اس به لطف قیمت بالای سنگ آهن قیمت چدن خود را بالا برده بودند و حال با افت تقاضا فعلا قیمت را ثابت نگه داشته اند.
 

بازار چدن سی آی اس در ثبات

می متالز - عرضه کننده های چدن سی آی اس در تلاشند در مقابل فشار کاهش قیمت ها مقاومت کنند چرا که در ترکیه قیمت قراضه نزولی بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما