خبر
قراضه و بازیافت  

بازار قراضه ترکیه همچنان رو به بالا

می متالز - بازار واردات قراضه در ترکیه یکی از پر رشد ترین هفته ها را سپری کرده و انتظار می ر ود این روند بهبود فعلا ادامه یابد البته شاید با سرعت کمتر.

به گزارش می متالز، آخرین قیمت قراضه سنگین 20-80  حدود 332.5 دلار هر تن سی اف آر ثبت شده که یک دلار رشد روزانه و 20 دلار رشد نسبت به اوایل هفته قبل داشت. از ابتدای نوامبرتاکنون نیز 38.5 دلار هر تن بالا رفته است.

اختلاف قیمت میلگرد صادراتی ترکیه با قراضه وارداتی 167.5 دلار هر تن شده که همچنان نسبت به میانگین سال جاری خیلی بالاتر است و نشانگر روند صعودی بازار میلگرد ترکیه در این مدت بوده است.

کد خبر: 144165
تاریخ: 1399/09/01 - 23:16
منبع: ایفنا

بازار قراضه ترکیه  واردات قراضه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رشد 19 درصدی واردات قراضه به ترکیه

می متالز - در ماه اکتبر واردات قراضه به ترکیه به روند صعودی ادامه داد و برای ده ماه نخست سال جاری میلادی در مجموع به 18 میلیون تن رسیده است که 18.9 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشت. تقاضای بالای محصولات فولادی در ماه های اخیر در سطح دنیا به رونق بازار قراضه کمک کرده است.
 

بیلت سی آی اس همچنان رکوردهای جدید می شکند

می متالز - روند صعودی بازار قراضه ترکیه تاثیر چشمگیری بر بیلت سی آی اس داشته البته افزایش تقاضا در آسیا و رشد قیمت معاملات در چین هم از بازار بیلت حمایت کرده است. بیلت تولید دسامبر و ژانویه سی آی اس 510 و 480 تا 485 دلار هر تن فوب دریای سیاه است.
 

قراضه در اوج دو سال اخیر

می متالز - بازار واردات قراضه در ترکیه به روند صعودی خود ادامه داده و آخرین قیمت روز گذشته برای قراضه سنگین کلاس ۱ و ۲ خلوص ۲۰-۸۰ کمتر از ۴ دلار دیگر بالا رفته ۳۳۶٫۲۵ دلار هر تن سی اف آر شد. قیمت به بالاترین سطح خود از ۱۳ نوامبر ۲۰۱۸ تاکنون رسیده است.
 

قراضه در اوج دو سال اخیر

می متالز - بازار واردات قراضه در ترکیه به روند صعودی خود ادامه داده و آخرین قیمت روز گذشته برای قراضه سنگین کلاس 1 و 2 خلوص 20-80 کمتر از 4 دلار دیگر بالا رفته 336.25 دلار هر تن سی اف آر شد. قیمت به بالاترین سطح خود از 13 نوامبر 2018 تاکنون رسیده است.
 

بازار قراضه ترکیه در رونق

می متالز - تقاضای بالای قراضه در ترکیه، در کنار رشد قیمت محصولات نیمه تمام و تمام شده فولادی از روند صعودی بازار قراضه حمایت کرده است. تعدادی از فولادسازان در ترکیه فعالیت خوبی در بازار قراضه دارند حتی در اروپا هم تقاضا برای قراضه امریکا بیشتر شده است.
 

بهبود بازارهای فولاد جهان در یک هفته اخیر

می متالز - در هفته ای که گذشت بازار سنگ آهن و فولاد جهان شاهد حرکت های متفاوتی بود برای نمونه سنگ آهن افت قیمت را به ثبت رساند در حالی که قراضه، بیلت، مقاطع تخت و طویل بهبود نرخ را تجربه کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما