خبر
آهن و فولاد  

بازار میلگرد ترکیه رو به بالا

می متالز - فولادسازان در ترکیه قیمت های داخلی و صادراتی میلگرد خود را بالا برده اند که به دلیل روند صعودی بازار قراضه بوده است. البته انتظار می رود تقاضای داخلی هم بهتر شود و از قیمت ها حمایت نماید. ولی فعالیت بازار صادرات کمتر خواهد شد چون تولید کننده ها سفارشات حمل فوریه خود را بسته اند.

به گزارش می متالز، قیمت میلگرد در بازار داخلی ترکیه 500 تا 510 دلارهر تن درب کارخانه است در حالی که هفته قبل 480 تا 500 دلار بود. نرخ ارز در ترکیه به تدریج رو بهبود است و می تواند از تقاضا حمایت کند.
میلگرد صادراتی هم تا 30 دلار رشد هفتگی داشته 500 تا 510 دلار هر تن فوب است. در کل تقاضای میلگرد صادراتی ترکیه فعلا زیاد نیست و خریداران محدودی دارد.

کد خبر: 144168
تاریخ: 1399/09/01 - 23:17
منبع: ایفنا

بازار میلگرد ترکیه  قیمت میلگرد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار میلگرد ترکیه رو به رشد

می متالز - رشد قیمت قراضه و رونق تقاضای محصولات فولادی، فولادسازان ترکیه را تشویق کرد قیمت میلگرد خود را بالاتر ببرند در حالی که با توجه به حمایت بانک مرکزی ترکیه ارزش لیر ترکیه دو هفته اخیر نسبت به دلار صعودی بوده است.
 

قیمت شمش فولاد رو به افزایش است

می متالز - با نگاهی بر قیمت شمش فولاد در نقاط مختلف جهان می‌بینیم نرخ این شمش فولادی با روند رو به رشد همراه شده است.
 

ثبت رکوردهای جدید قیمتی در بازار فولاد و محصولات فولادی

می متالز - قیمت های فولاد در بازار جهانی رکورد های جدیدی ثبت کرد، انا این سوال مطرح است که آیا این روند افزایشی ادامه دار خواهد بود؟
 به استناد آمار وزارت صنعت؛

قیمت تیرآهن در شهریور کاهش یافت

می متالز - بررسی قیمت انواع تیرآهن، میلگرد و ورق سیاه سه میلیمتر در شهریور نسبت به مرداد ماه امسال حاکی از کاهش نرخ‌ها است، اما نسبت به ماه مشابه پارسال افزایش دارد.
 

بازار میلگرد ترکیه در چه حال است؟

می متالز - هفته گذشته فعالیت بازار میلگرد صادراتی ترکیه مطلوب بود و فروش های خوبی به امریکا، اروپا، آسیا و امریکای جنوبی صورت گرفت. قیمت پیشنهادی حمل نوامبر تا دسامبر اغلب 440 تا 450 دلار هر تن فوب است که نسبت به هفته قبل تغییری نداشته است. خریداران این قیمت ها را مناسب می دانند و معاملات بیشتر شده است.
 

بازار میلگرد ترکیه در سکوت

می متالز - پس از آنکه قیمت قراضه در ترکیه ارزان تر شد قیمت های پیشنهادی میلگرد صادراتی ترکیه وارد دوره نزولی جدیدی شد. فروشنده ها در بازار داخلی سعی دارند قیمت ها را ثابت نگه دارند، تقاضا با توجه به نوسان نرخ ارز ترکیه ضعیف است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما