خبر
بورس و سهام   سرمایه گذاری   مسکن و اقتصاد  

صف فروش ۱۰۰ روزه «ثغرب» را متوقف کنید

می متالز - بعد از گذشت بیشتر از ۱۰۰ روز نماد شرکت سرمایه‌گذاری شمال غرب که شرکت سرمایه‌گذاری مسکن سهامدار عمده آن می باشد، با صف فروش سنگین روبه رو است.

به گزارش می متالز، طبق دستورالعمل الزام‌آور سازمان بورس اوراق بهادار با هدف حمایت از سرمایه‌گذاران خرد و کلیت بازار بورس باید همه شرکت‌ها برای مدیریت معاملات نماد خود نسبت به معرفی بازارگردان فعال اقدام و بازارگردان نسبت به متعادل نمودن معاملات سهم اقدام نماید. این اقدام در یک ماه گذشته با حمایت سازمان در خیلی از نماد‌های بورس که در صف فروش قفل بودند صورت پذیرفت.

ولی بعد از گذشت بیشتر از ۱۰۰ روز نماد شرکت سرمایه‌گذاری شمال غرب که شرکت سرمایه‌گذاری مسکن سهامدار عمده آن می باشد، با صف فروش سنگین علی رغم متعادل شدن کلیت بازار بعد از حمایت نمایندگان مجلس روبروست و هر روز از طریق یکی از کارگزاری‌ها صف فروش سنگینی را برای این سهم می‌گذارند و باعث قفل شدن سرمایه‌های خرد سهامداران شده است.

مسئولین سهامدار عمده و شرکت مورد نظر در تماس‌های مکرر سهامداران به جز وعده هیچ اقدامی برای جمع آوری صف فروش نمی‌کنند. تقاضا داریم شکایت ما سهامداران به مسئولین منعکس شود تا نسبت به رفع مشکل اقدام گردد. در شرایط بد اقتصادی همه سرمایه ما در این سهم قفل شده است و هیچ کاری از دستمان برنمی‌آید... خواهشا و خواهشا پیگیری و منعکس کنید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در گزارش در ۹ ماه منتهی به آذر ۹۹ این شرکت عنوان شد:

رشد خیره کننده سود خالص پتروشیمی امیرکبیر

می متالز - سود خالص پتروشیمی امیرکبیر در ۹ ماه منتهی به آذر ماه۹۹ با رشد ۶۴۸ درصد، یکی از رویداد‌های بی نظیر این مجتمع تولیدی در سال جاری و حتی سال‌های گذشته بوده است.
 براساس اعلام شرکت تامین ماسه ریخته گری:

پرداخت سود "کماسه" آغاز شد

می متالز - شرکت تامین ماسه ریخته گری سوددهی به سهامدارانش را آغاز کرد.
 در مجمع فوق العاده شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور تصمیم گیری می شود:

"وهور" در اندیشه افزایش سرمایه

می متالز - مجمع عمومی فوق العاده شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ برگزار خواهد شد.
 بورس‌گرام

ادامه تجمعات معترضان بورسی‌

می متالز - «‌پول ما رو دزدیدن»، «استعفا استعفا»، «مجلس، مجلس کجایی» و شعارهایی با محوریت مردم‌فریبی، ناظر بازار و... برخی از شعارهایی بود که دیروز سهامداران معترض به اوضاع و احوال آشفته بورس مقابل ساختمان سازمان بورس سر دادند.
 شناسایی سود‌های غیر عملیاتی و بی کیفیت ادامه دارد:

سهامداران به سود "چدن" دلخوش نباشند

می متالز - از جمله نکات قابل تامل و البته نگران کننده در خصوص کیفیت سودآوری این شرکت در ۹ماهه سال مالی ۱۳۹۹ می‌توان به کاهش تناژ فروش شرکت در مقایسه با سال مالی گذشته اشاره داشت.
 پیش گشایش:

انتظار جمع شدن برخی صف‌های فروش

می متالز - انتشار گزارش‌های عملکرد مثبت در فصل پاییز که از آن جمله می‌توان به گزارش شرکت‌های پتروشیمی آریاساسول و زاگرس اشاره کرد، می‌تواند تا حدی جو منفی حاکم بر شرکت‌های بزرگ و بنیادی را کاهش دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما