خبر
آهن و فولاد   زغال سنگ  

قدردانی نمایندگان گلستان از اقدامات شرکت معادن شرقی

می متالز - نمایندگان استان گلستان در نشست با مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از اقدامات معادن زغال سنگ البرز شرقی 28 آبان ماه در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش می متالز، نشست مشترک منصور یزدی زاده، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با رضا آریان پور، نماینده شهرستان‌های مینودشت، کلاله و مراوه تپه و غلامعلی کهساری، نماینده شهرستان های آزاد شهر، رامیان و فندرسک با حضور منصور شریف، مدیر عامل معادن زغال سنگ البرز شرقی 28 آبان ماه در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

یزدی زاده در این نشست با تشریح روش تولید فولاد در ذوب آهن، نوع ارتباط این شرکت با معادن و محدودیت ها و موانع تولید در صنعت فولاد ، گفت: به منظور دریافت نقطه نظرات و بررسی موانع تولید و اشتغال شرکت معادن زغالسنگ البرز شرقی و با هدف تقویت اقتصاد مناطق معدنی فعال این شرکت در استان گلستان این نشست برگزار شد.

آریان پور و کهساری از مجمع نمایندگان مردم گلستان نیز با قدردانی از اقدامات شرکت معادن البرز شرقی به تشریح انتظارات مردم و مسوولین استان گلستان از شرکت های معدنی از جمله البرز شرقی پرداختند و  در مورد جاده های تردد، بررسی ایجاد کارخانه زغال شویی، ایجاد دفتر منطقه‌ای، فعالیت های اجتماعی و... با مهندس یزدی زاده تبادل نظر کردند.

منصور شریف، مدیر عامل معادن زغال سنگ البرز شرقی نیز فعالیت‌های انجام شده درخصوص تولید و اشتغال و بهبود فضای کاری در شرکت البرز شرقی را برشمرده و تقاضای رسیدگی به موانع تولیدی در منطقه استان گلستان شدند.

در این جلسه مقرر شد ضمن اقدام درخصوص موارد قابل انجام، نسبت به ارسال درخواست های مرتبط با حفظ و افزایش تولید و اشتغال در منطقه با همراهی مسوولان استان گلستان در جلسات آتی، پیگیری و اقدام شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ثبت ۹۵۰ ذوب از پاتیل ۱۳۰ تنی فولاد ساخت ذوب آهن اصفهان

می متالز - مدیر برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری و تعمیرات شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: بیش از ۹۵۰ ذوب از پاتیل ۱۳۰ تنی فولاد ساخت متخصصان شرکت ذوب آهن اصفهان ثبت شده است.
 روایت بی پرده معاون خرید ذوب آهن اصفهان:

خریداران شمش ارزان، میلگردشان را صادر کردند/ پول سهامداران فولادی در جیب تولیدکننده نماها

می متالز - معاون خرید ذوب آهن اصفهان در مصاحبه‌ای بی‌پرده اعلام می کند که اصراری که بر قیمت گذاری دستوری فولاد از سوی برخی مسوولان وجود دارد، طی ماه های گذشته نه تنها منفعتی برای مردم و سهامداران نداشته بلکه باعث شده خریداران شمش ارزان به جای عرضه محصولاتشان در بورس به صادرات میلگرد روی آورند.
 

پیام تبریک مدیرعامل صدر تامین در پی کسب مدال افتخار ملی صادرات توسط ذوب آهن اصفهان

می متالز - مدیرعامل صدر تامین در پیامی کسب مدال افتخار ملی صادرات به ذوب آهن را تبریک گفت.
 وزارت صنعت اعلام کرد:

افت ۱۳ درصدی صادرات فولاد در در ۹ ماهه سال جاری

می متالز - طبق اعلام وزارت صنعت، صادرات فولاد در ۹ ماهه سال جاری با کاهش ۱۳درصدی به بیش از ۷. ۴ میلیون تن رسید.
 معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان تاکید کرد

افزایش توان صادراتی و بهبود ارزش‌افزوده ذوب‌ آهن با راه‌اندازی کوره شماره یک

می متالز - معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان با اشاره به بهره برداری از کوره شماره یک بعد از ۵ سال توقف خاموشی در ۲۳ دی ماه، گفت: با بهره برداری از کوره شماره یک ذوب آهن، در مجموع سه کوره تولید آنها به ۳ میلیون تن خواهد رسید.
 مدیربازارابی و فروش ذوب آهن اصفهان مطرح کرد:

استقبال خوبی از عرضه شمش چدن در بورس صورت گرفته است

می متالز - مدیربازارابی و فروش ذوب آهن اصفهان: استقبال خوبی از شمش چدن ذوب آهن در بورس صورت گرفته است و عمده خریداران این محصول در صنایع ریخته گری هستند. مهمترین مصرف کننده این محصول هم شرکت فولاد مبارکه است که در حال حاضر در انتهای تعهدمان نسبت به خرید این شرکت قرار داریم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما