خبر
آهن و فولاد  
تیم ممیزی شرکت SGS سوئیس اعلام کرد:

فولاد مباركه موفق به تمدید و صدور مجدد همۀ استانداردهای مدیریتی شد

می متالز - جلسۀ اختتامیه ممیزی خارجی استانداردهای یکپارچه مدیریتی شرکت فولاد مبارکه با حضور شورای معاونان و مدیران ارشد این شرکت روز چهارشنبه 5 آذر برگزار شد و در نهایت با توجه به گزارش ارائه‌شده از سوی تیم ممیزی شرکت SGS، فولاد مبارکه موفق به تمدید و صدور مجدد همۀ استانداردهای مدیریتی گردید.

به گزارش می متالز، سید مهدی نقوی معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه با اعلام این خبر اظهار داشت: این ممیزی در بخش‌های مدیریت کیفیت(ISO9001:2015)، مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (ISO45001:2018)، مدیریت زیست‌محیطی (ISO14001:2015)، مدیریت انرژی (ISO50001:2018)، مدیریت شکایات مشتریان(ISO10002:2018)، مدیریت رضایت مشتریان (ISO10004:2018) و مدیریت آموزش (ISO10015:1999)، مدیریت ریسک (ISO31000:2018) و مدیریت دانش (ISO30401:2018) برگزار گردید.

معاون تکنولوژی فولاد مبارکه با اشاره به اجرای این ممیزی در قالب یک تیم هشت‌نفره افزود: این تیم از شرکت SGS سوئیس به مدت 75 نفر روز از تاریخ 99/08/10 تا 99/09/05 فرآیند انجام ارزیابی را به عهده داشتند. با توجه به شرایط موجود ناشی از شیوع بیماری کرونا، ممیزی این دوره به‌صورت مجازی و با برگزاری 148 جلسه انجام شد.

 وی حوزه‌های تمرکز ممیزی خارجی شرکت فولاد مبارکه را در این دوره در قالب شش حوزه برشمرد:

  1. اطلاع‌رسانی، آموزش و اجرای صحیح دستورالعمل‌ها و گردش کار
  2. کنترل شاخص‌های فرآیندی و تعریف اقدامات اصلاحی مرتبط
  3. کنترل اقدامات اصلاحی/ پروژه‌های بهبود مرتبط با کیفیت محصولات به‌منظور افزایش رضایت و کاهش ادعای مشتریان
  4. اقدامات تدوین‌شده جهت صرفه‌جویی مرتبط با کاهش مصرف انرژی
  5. میزان پیشرفت اقدامات مرتبط با کاهش ریسک‌های اولویت‌دار (ریسک‌های H) نواحی
  6. میزان تحقق اهداف و پروژه‌های بهبود تعریف‌شده در حوزۀ محیط‌زیست

نقوی در ادامه ضمن تبریک این موفقیت، به برگزاری بیش از 350 جلسه ممیزی داخلی و خارجی در دو ماه گذشته به‌صورت مجازی اشاره کرد و از کلیۀ همکاران در واحدهای شرکت بابت مشارکت در این فرآیند تشکر نمود.

وی با تأکید بر اهمیت جاری‌سازی سیستم‌های مدیریتی و نقش آن‌ها در موفقیت‌های شرکت فولاد مبارکه، خواستار ریشه‌یابی و رفع کلیۀ یافته‌های به‌دست‌آمده از فرآیند ممیزی در زمان‌بندی اعلام‌شده گردید.

عباس اکبری محمدی معاون نیروی انسانی و سازماندهی و سرپرست معاونت بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه نیز در اختتامیۀ ممیزی خارجی استانداردهای یکپارچۀ مدیریتی شرکت فولاد مبارکه ضمن ابراز تشکر از تیم ممیزی به جهت ارائۀ گزارش حوزه‌های بهبود، فرآیند ممیزی را از مهم‌ترین رویکردهای یادگیری و مؤثر در چرخۀ بهبود مستمر عنوان کرد و با اشاره به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا از برگزاری بدون وقفۀ فرآیند ممیزی در سال جاری ابراز خرسندی نمود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس موسسه فرهنگی بین المللی اکو:

شركت های مشابه فولاد مباركه در كل منطقه اكو انگشت شمار هستند

می متالز - رئیس موسسه فرهنگی بین المللی اکو از کشور تاجیکستان با حضور در شرکت فولاد مبارکه از خطوط مختلف تولید در این شرکت بازدید کرد.
 

برگزاری نشست خبری مدیرعامل فولاد مباركه با اصحاب رسانه

می متالز - در آستانه 23 دی ماه سالروز افتتاح شرکت فولاد مبارکه روز یکشنبه 21دیماه نشست خبری مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه با حضور بیش از پنجاه نفر از اصحاب رسانه برگزار شد. حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در این نشست که با حضور معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد به سوالات خبرنگاران رسانه های مختلف پاسخ داد.
 

پیام تبریك مدیر عامل فولاد مباركه به‌مناسبت 23 دی‌ماه، سالروز افتتاح شركت فولاد مباركه

می متالز - پیام تبریک حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل فولاد مباركه به‌مناسبت 23 دی‌ماه، سالروز افتتاح شركت فولاد مباركه را در ادامه بخوانید.
 نمایندۀ شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی:

تداوم تولید در گروه فولاد مباركه در شرایط اقتصادی موجود بسیار حائز اهمیت است

می متالز - دکتر حسین رجایی، نمایندۀ مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی، روز سه‌شنبه نهم دی‌ماه سال جاری، با حضور در مجتمع فولاد سبا، ضمن بازدید از خطوط تولید این ناحیه، با مصطفی عطائی‌پور مدیر این مجتمع، در بارۀ مسائل موجود در حوزۀ تولید، مواد اولیۀ موردنیاز و تعاملات هرچه بیشتر منطقه و صنعت گفت‌وگو و تبادل‌نظر کردند.
 

قدردانی شورای سیاست‌گذاری هفتۀ روابط عمومی از مدیرعامل و مدیر روابط عمومی فولاد مباركه

می متالز - رئیس و اعضای شورای سیاست‌گذاری هفتۀ روابط عمومی، در جریان دیدار با حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل و ایرج ترابی مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه، از اقدامات فولاد مبارکه در حوزۀ مسوولیت‌های اجتماعی و همچنین از فعالیت‌های روابط عمومی این شرکت در جهت ایجاد سامانۀ ارزیابی رسانه‌ها و توسعۀ ارتباطات تجلیل کردند.
 

فولاد مباركه شركت برترِ ایمنی

می متالز - مدیر بهداشت حرفه‌ای، ایمنی و محیط‌ زیست شرکت فولاد مبارکه از ادامۀ روند روبه‌رشد دستاوردها و شاخص‌های ایمنی این شرکت خبر داد و گفت: در پی روند روبه‌‌رشد دستاوردهای ایمنی فولاد مبارکه طی 20 سال اخیر و بر اساس آخرین گزارش‌های اعلام‌شده از سوی انجمن جهانی فولاد (World Steel) در سال 2019، شرکت فولاد مبارکه با بهترین عملکرد در شاخص کاهش حوادث در بین سایر فولادسازان جهان، رتبۀ برتر را به خود اختصاص داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما