خبر
زغال سنگ   ویدئو  
[ویدئو]

چین، ۳۷سال بی رقیب در تولید زغال سنگ

می متالز - براساس نمودار زیر که ۲۰ کشور اول جهان را در زمینه تولید زغال سنگ از سال ۱۹۸۰ تا کنون نشان می‌دهد، کشور چین در سال ۱۹۸۳ با پیشی گرفتن از آمریکا به مدت ۳۷ سال پرچمدار تولید زغال سنگ در جهان است. رتبه دوم و سوم نیز در اختیار کشورهای هند و چین می‌باشد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

عملکرد خوب فولاد مبارکه در عرصه ارزآوری موجب تحریم های مجدد آمریکا شده است

می متالز - نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی: اگر تحقیق و تفحصی در دستور کار مجلس قرار گرفته است؛ مساله شخص عظیمیان نیست. موضوع جایگاه ایشان در مقام مدیرعامل این شرکت است وگرنه با شخص ایشان کسی مشکلی ندارد و مطرح کردن مسائل شخصی در این مساله قطعا مورد تایید نیست و هرکس آن را مطرح کرده است اشتباه است.
 

اقتصاد چین زودتر از آنچه انتظار می‌رفت از آمریکا جلو می‌زند

می متالز - اقتصاددانان شرکت‌کننده در نظرسنجی جدید بلومبرگ پیش‌بینی کردند اقتصاد چین که در حال حاضر دومین اقتصاد بزرگ جهان است در سال جاری ۲/ ۸ درصد رشد کند و همچنان رشدی بالاتر از رقیبان جهانی خود شامل ایالات‌متحده داشته باشد.
 

تولید ناخالص داخلی چین از ۱۰۰ تریلیون یوآن فراتر رفت

می متالز - داده‌های رسمی اداره ملی آمار چین نشان داد در سال ۲۰۲۰ تولید ناخالص داخلی چین از رکورد ۱۰۰ تریلیون یوآن (معادل ۴۲/ ۱۵ تریلیون دلار) فراتر رفته است.
 

ضرورت استفاده از نخبگان برای تولید آلومینا از بوکسیت کم عیار

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو بر ضرورت ایجاد هسته دانشی در صنایع استراتژیک معدنی کشور تاکید کرد.
 

سفر اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس به استان مرکزی

می متالز - اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه و پنج شنبه اول و دوم بهمن ماه، به استان مرکزی سفر می‌کنند.
 در جریان نظارت میدانی از استان مرکزی:

اعضای کمیسیون صنایع و معادن از شرکت سیمان دلیجان بازدید کردند

می متالز - اعضای کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی در جریان نظارت میدانی بر استان مرکزی از شرکت سیمان دلیجان و یکی از واحدهای تولیدکننده الیاف بازدید کرده و پای درد و دل تولیدکنندگان نشستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما