خبر
آهن و فولاد  

پیشرفت ۸۴ درصدی فولادسازی سفیددشت چهارمحال و بختیاری

می متالز - طرح فولادسازی سفیددشت با ۸۴ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست.

به گزارش می متالز، سجاد رستمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری با بیان مطلب فوق در بازدید از مجتمع فولاد سفیددشت در شهرستان بروجن افزود: این طرح بزرگ فولادی با تولید سالانه ۸۰۰ هزار ُتن آهن اسفنجی، نیاز واحدهای تولید بیلت و تختال کشور را تأمین می کند. رستمی افزود: طرح توسعه فولادسازی این مجتمع شامل کوره قوس الکتریکی، کوره پاتیلی و ماشین ریخته گری اسلب با 86.4درصد پیشرفت فیزیکی، اوایل سال۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد.

وی گفت: با بهره برداری از طرح فولادسازی مجتمع فولاد سفیددشت و تکمیل زنجیره تولید فولاد، سالانه بیش از یک میلیون تن آهن اسفنجی و تختال در این شرکت تولید می شود.

کد خبر: 153844
تاریخ: 1399/10/21 - 22:04
منبع: ایمیدرو

فولادسازی سفیددشت  سجاد رستمی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صادرات 40 میلیون دلار کالا از شهرکرد / اولین محموله تولیدات پتروشیمی لردگان به ترکیه صادر شد

می متالز - مدیرکل گمرک چهارمحال و بختیاری در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان از صادرات 40 میلیون دلار کالا در 10 ماهه اول سال جاری از گمرک استان خبر داد.
 

نخستین محموله شرکت پتروشیمی لردگان ‌صادر شد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: شرکت پتروشیمی لردگان هم ‌در چند روز گذشته اولین محموله خود را در کشور صادر کرده و امید است این روند ادامه یابد.
 رییس سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد:

ساخت نخستین خط آپ کست کشور در چهارمحال و بختیاری

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: متخصصان چهارمحال و بختیاری نخستین بار در کشور خطوط ریخته گری آپ کست را راه اندازی وروانه بازارهای داخلی و خارجی کردند.
 

پیشرفت فیزیکی واحد فولادسازی سفیددشت به 87 درصد رسید/ بهره برداری از جرثقیل‌های سقفی سنگین پروژه؛ به زودی

می متالز - پیشرفت فیزیکی واحد فولادسازی سفیددشت به 87 درصد رسید تا این طرح فولادی طی ماه های آتی وارد فاز راه اندازی شود.
 

۱۶ طرح صنعتی در چهارمحال و بختیاری افتتاح شد

می متالز - ۱۶ طرح صنعتی با اعتبار ۷۱ میلیارد تومان با حضور رییس خانه صنعت و معدن ایران روز شنبه همزمان با هفتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری اعلام کرد:

آغاز صادرات محصولات پتروشیمی شرکت کود شیمیایی اوره لردگان

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از آغاز صادرات محصولات پتروشیمی شرکت کود شیمیایی اوره لردگان خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما