خبر
آلومینیوم  

توقف آلومینیوم در کانال قیمتی دو هزار دلار

می متالز - روز جمعه ۲۶ دی ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج‌شنبه ۲۵ دی ماه، با افت ۱۰ دلاری، به دو هزار دلار و ۵۰ سنت رسید.

به گزارش می متالز، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۲۶ دی ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه ۲۵ دی ماه)، ۰.۵ درصد، معادل ۱۰ دلار افت داشت. به گونه‌ای که در پنج‌شنبه ۲۵ دی ماه، آلومینیوم دو هزار ۱۰ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۲۶ دی ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، ۱.۴ درصد افت، معادل ۲۹ دلار کاهش داشته و از قیمت دو هزار و ۲۹ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن به دو هزار دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۲۰ هزار و ۴۲۵ تن کاهش از یک میلیون و ۳۰۹ هزار و ۱۰۰ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۲۸۸ هزار و ۶۷۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

کد خبر: 154685
تاریخ: 1399/10/27 - 23:30
منبع: بورس کالای ایران

توقف آلومینیوم  بورس فلزات لندن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در بورس فلزات لندن؛

روند قیمت آلومینیوم معکوس شد

می متالز - روز سه‌شنبه پنجم اسفند ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن با افت ۱۷ دلاری نسبت به روز قبل روبه‌رو شد و به دو هزار و ۱۳۶ دلار و ۵۰ سنت رسید. این در حالی است که این فلز در روز دوشنبه رشد ۱۸.۵ دلاری را به ثبت رسانده بود.
 در بورس فلزات لندن؛

قیمت آلومینیوم بالا رفت

می متالز - روز دوشنبه چهارم اسفند ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به روز معاملاتی قبل خود، یعنی جمعه اول اسفند ماه، با رشد قیمت ۱۸.۵ دلاری، به دو هزار و ۱۵۳ دلار و ۵۰ سنت رسید.
 در بورس فلزات لندن؛

آلومینیوم ۲۱۵۳ دلار قیمت خورد

می متالز - روز دوشنبه چهارم اسفند ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل خود، یعنی جمعه اول اسفند ماه، با رشد قیمت ۱۸.۵ دلاری، به دو هزار و ۱۵۳ دلار و ۵۰ سنت رسید.
 

مـس در اوج

می متالز - روز دوشنبه چهارم اسفند ماه قیمت مس در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین ۲۶۱ دلار افزایش داشته و به ۹ هزار و ۶۸ دلار رسیده است. این برای اولین بار در طول ۱۰ سال اخیر است که مس به بالای ۹ هزار دلار می رسد.
 

مس در قله ۱۰ ساله

می متالز - روز دوشنبه چهارم اسفند ماه، قیمت مس در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین ۲۶۱ دلار افزایش داشته و به ۹ هزار و ۶۸ دلار رسیده است. این برای اولین بار در طول ۱۰ سال اخیر است که مس به بالای ۹ هزار دلار می رسد.
 شواهد از بازگشت سریع‌تر از انتظار تقاضای چین حکایت دارد

آتش اژدهای زرد در بازار کالایی‌ها

می متالز - جریان افزایشی جدیدی در بازارهای کالایی جهان آغاز شده که از رشد بهای سهام در اقصی نقاط دنیا و افت شاخص دلار و تقویت قیمت نفت خام سوخت‌گیری کرده است. مهم‌ترین دلیل این روند افزایشی را می‌توان در خوش‌بینی‌ها به دورنمای اقتصاد جهانی با تقویت مایه‌کوبی واکسن کرونا در کشورهای مختلف برآورد کرد؛ البته اوج خوش‌بینی‌ها در بازار چین رهگیری می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما