خبر
بورس کالا   ریلی و راه آهن  

عرضه ۱۴۳ تن ریل و تراورس ضایعاتی و 30 هزار بشکه توسط راه‌آهن در بورس کالا + سند

می متالز - شرکت راه آهن جمهوری اسلامی 30 هزار بشکه خالی و ۱۴۳ تن ضایعات فلزی شامل ریل U33 ضایعاتی و تراورس فلزی ضایعاتی در بورس کالا عرضه کرد.

به گزارش می متالز، شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران امروز چهارشنبه ۲۴ دی ماه عرضه ضایعات فلزی در بورس کالای ایران داشته است.

این ضایعات فلزی شامل ریل U۳۳ کمتر از ۶ متر ضایعاتی به میزان ۷۵ تن با قیمت پایه ۸۳۰۰ تومان، ریل U۳۳  ضایعاتی کمتر از ۶ متر به میزان ۲۲ تن با قیمت پایه ۸ هزار تومان، تراورس فلزی ضایعاتی به میزان ۲۷ تن با قیمت پایه ۷۹۰۰ تومان و تراورس فلزی ضایعاتی به میزان ۱۹ تن با قیمت پایه ۱۷ هزار و ۶۰۰ تومان است.

طبق اعلام شرکت راه آهن محل تحویل همه این ریل و تراورس ها در استان خوزستان و به صورت فله است.

نوع قرارداد سلف است و سررسید قرارداد سلف، یکم بهمن ماه ۹۹ اعلام شده و نوع تسویه نقدی عنوان شده است.

 پذیرش ۳۰ هزار بشکه خالی راه آهن در بورس کالا

کمیته عرضه بورس کالا، کالای بشکه خالی به تعداد ۳۰ هزار عدد متعلق به شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران را نیز پس از بررسی مدارک و مستندات در بازار فرعی بورس کالا پذیرش کرد.

پیگیری خبرنگار فارس حاکی است این ۳۰ هزار عدد بشکه خالی برای مصارف مختلف صنعتی است و اطلاعات عرضه کالا به صورت حراج حضوری است.

این کالا در ایستگاه‌ها و نواحی شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران شامل میدان راه آهن خیابان شوش شرقی، انبار ضایعات کارخانجات راه‌آهن، انبار کارخانه لکوموتیوسازی کرج، انبار اداره کل راه آهن، انبار اداره کل نیرو کشش، انبار همه ایستگاه‌های راه آهن در کشور و انبار همه نواحی راه آهن است.

برای مشاهده ی اسناد به قسمت دانلود مراجعه کنید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پذیرش‌های جدید بازار فرعی بورس کالا

می متالز - شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌های جداگانه از پذیرش 7 کالای جدید در بازار فرعی بورس کالا خبر داد.
 

امضای تفاهم‌نامه همکاری آموزشی بین شرکت راه‌آهن و وزارت علوم

می متالز - تفاهم‌نامه همکاری آموزشی، تحقیقاتی و فناوری امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در شرکت راه‌آهن با موضوع توسعه در آموزش و تحقیقات و فناوری، امضا شد.
 

اهم اقدامات انجام شده از سوی شرکت راه‌آهن در مقابله با کووید ۱۹

می متالز - شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران اهم اقدامات انجام شده از سوی این شرکت در مقابله با ویروس کرونا را اعلام کرد.
 بهره برداری از ۱۲۲ دستگاه ناوگان ریلی در مرحله ششم و هفتم؛

درخواست وزیر راه از بانک‌ها برای اعطای تسهیلات به شرکت‌های ریلی

می متالز - با حضور وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و در مرحله ششم و هفتم از تولیدات ناوگان ریلی داخلی، ۱۲۲ دستگاه ناوگان ریلی به ارزش ۳۶۶ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
 

همگرایی بخش‌ خصوصی با راه‌آهن با هدف رونق در اقتصاد

می متالز - دبیر انجمن بنادر خصوصی ایران از آمادگی این انجمن جهت همکاری با شرکت راه‌آهن خبر داد و ابراز امیدواری کرد که در نتیجه این همکاری‌ها سینرژی در لجستیک و حمل‌ونقل ریلی کشور ایجاد شود.
 

تقدیر مدیرکل بازرگانی داخلی شرکت راه آهن از دکتر همتی

می متالز - مدیرکل بازرگانی داخلی راه آهن جمهوری اسلامی ایران از دکتر همتی تقدیر و تشکر کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما