خبر
مس  

موکب شهدای صنعت مس سرچشمه در ایام فاطمیه خدمات دهی می کند

می متالز - موکب شهدای صنعت مس سرچشمه در ایام فاطمیه با استقرار در یکی بولوارهای رفسنجان خدمات متنوعی به مردم ارائه می دهد.

به گزارش می متالز، علیرضا توحیدی پور گفت: موکب شهدای صنعت مجتمع مس سرچشمه رفسنجان باتوجه با ایام شهادت حضرت فاطمه(س)از تاریخ ۲۵ تا ۲۹ دی ماه در محل بولوار شهید طالقانی رفسنجان، مستقر شده‌ تا به نیّت شهادت حضرت زهرا (س)، به مردم‌ خدمات دهی کند.

مسئول موکب شهدای صنعت مس سرچشمه رفسنجان‌ بیان‌ کرد: در این‌ ایّام بیش از ۱۵ هزار عدد شیر، ۱۵ هزار عدد کیک و بیسکوئیت در حال توزیع است؛ همچنین ۱۵ هزار عدد ماسک هم‌ بین‌ عابرین توزیع می شود.

وی افزود: با برپایی غرفه نائب الشهید، چاپ تصویر شخص مراجعه کننده به همراه شهید مدنظر از دیگر خدمات بچه های صنعت مس است، همچنین با برپایی‌ غرفه درمانگاه آمبولانسی مستقر و تست های فشار خون، اکسیژن خون، تست کرونا و تست قند خون روزانه برای بیش از ۷۰‌ نفر مراجعه کننده انجام می شود.

توحیدی پور ادامه داد: این‌ موکب کار فرهنگی هم در این‌ ایّام‌ در حال انجام‌ دارد و آن‌ هم ارائه مشاوره های خانواده به کسانی است که مشکل دارند و این‌ کار توسط روحانی کارشناس موکب انجام‌ می شود.
وی خاطرنشان‌ کرد: همچنین برگزاری مسابقه و توزیع ۱۵ هزار سری سوالات فاطمیه و برگزاری آئین‌ اقامه عزا در این‌ موکب با رعایت‌ پروتکل های بهداشتی از دیگر برنامه های این‌‌ موکب است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما