خبر
مس   اتوماسیون  
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان خبر داد:

اجرای 5900 برنامه پدافندغیرعامل در استان کرمان در هفته‌ پدافند غیرعامل

می متالز - سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان در ادامه با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل اظهار داشت: امسال در هفته پدافند بیش از 5 هزار و 900 برنامه پدافند غیرعامل در سطح استان کرمان در بخشهای مختلف از جمله در مدارس، واحدهای آموزشی، سازمانی و ... اجرا شده است.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، حمید ملانوری در همایش پدافند غیرعامل و رزمایش سایبری در اتوماسیون صنعتی در محل سالن اجتماعات کارخانه فجر سرچشمه اظهار کرد:  مجتمع بزرگ صنعتی مانند مس سرچشمه که بیش از 16 هزار نیروی انسانی در خود دارد از طرفی تولید انبوه مس، وجود کارخانه ذوب، کارخانه اسید، انبار اسید و وجود پالایش و بحثهای ارتباطی و سیستم های هوشمندی که دارد باید دقت شود که دچار خسارت و صدمه نشود.
وی بیان کرد: برگزاری این نشست ها و رزمایش ها و حضور مستمر و مداوم و بالا بردن سطح آگاهی همه کارکنان و دست اندرکاران در همه مجموعه ها، اعم از آحاد مردم تا متخصصین، برای آگاهی در خصوص این مسائل بسیار اهمیت دارد و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و ترویج آنها نیز در بین مردم به توانمندی مردم در این حوزه کمک می کند.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی  استانداری کرمان بیان کرد: به روشنی می توان گفت به هیچ وجه جنگ نظامی در دستور کار دشمن نیست به دلیل اینکه پیشرفت ما در صنایع دفاعی و تسلیحات نظامی به حدی رسیده که به عنوان قدرت برتر منطقه ای امروز هم امنیت کشور را به خوبی مدیریت می کنیم، هم در امنیت منطقه تاثیرگذاریم. 
وی با بیان اینکه آن چیزی که در دستورکار دشمن است ایجاد جنگ تبلیغاتی، روانی و تهدیدات غیرنظامی که در حوزه پدافند غیرعامل به آن می پردازیم می باشد، یادآور شد: دشمن به دنبال این است که بتواند به زیرساختها و مجموعه های توانمند کشور خسارت و تزلزل وارد کند.
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی  استانداری کرمان به توسعه شبکه های آب و ارتباطات، شبکه های گاز، شبکه های ارتباطاتی و حمل و نقل، توسعه خدمات درمانی و بهداشتی، ایجاد مجتمع های معدنی و ...  که طی سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایجاد شده است اشاره و تصریح کرد: برای ایجاد رفاه برای مردم این اقدامات، خدمات و فرصتهای خوب به وجود آمده و در اختیار مردم است و در کنار اینها تهدیداتی هم به وجود می آید.
ملانوری تصریح کرد: اولین استان و تنها استانی هستیم که طرح جامع پدافند غیرعامل استان را تدوین، تهیه و تقدیم کردیم و در تهران تصویب شده و منتظر ابلاغ آن هستیم که در این زمینه در کشور رتبه برتر را داریم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 استاندار خراسان جنوبی:

معادن سنگ های قیمتی شهرستان زیرکوه باید تعیین تکلیف شوند

می متالز - استاندار خراسان جنوبی گفت: معدن سنگ های قیمتی شهرستان زیرکوه باید هر چه زودتر تعیین تکلیف شوند.
 استاندار خراسان جنوبی:

مواد معدنی با ارزش افزوده از استان خارج شود

می متالز - استاندار خراسان جنوبی با اعلام مخالفت خود با خام‌فروشی مواد معدنی گفت: هر نعمت و ظرفیتی که در استان وجود دارد باید به بالاترین سطح ارزش خود برسد، بعد از استان خارج شود.
 

متقاضیان فعالیت در حوزه معدن استان خراسان جنوبی حمایت می شوند

می متالز - استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر جایگاه مطلوب ذخایر معدنی استان، این ظرفیت ها را فرصت مطلوبی برای ایجاد اشتغال و درآمد زایی برشمرد و گفت: از بخش خصوصی متقاضی فعالیت در حوزه معدن حمایت می شود.
 استاندار خراسان جنوبی خبر داد:

راه‌اندازی صنایع پایین دستی معادن بنتونیت در سرایان

می متالز - استاندار خراسان جنوبی از اهتمام ویژه استان برای راه اندازی واحدهای صنعتی پایین دستی معادن بنتونیت سرایان خبر داد.
 استاندار خراسان جنوبی خبر داد:

راه‌اندازی صنایع پایین دستی معادن بنتونیت در سرایان

می متالز - استاندار خراسان جنوبی از اهتمام ویژه استان برای راه اندازی واحدهای صنعتی پایین دستی معادن بنتونیت سرایان خبر داد.
 استاندار خراسان جنوبی:

خراسان جنوبی برای واگذاری معادن غیرفعال پیشقدم است

می متالز - استاندار خراسان جنوبی گفت: اعلام کرده‌ایم که با توجه به اهمیت موضوع، در اجرای برنامه واگذاری معادن غیرفعال به سرمایه‌گذاران دارای صلاحیت، جزو استان‌های پیشرو و پیشقدم خواهیم بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما