خبر
صنعت   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  
قبادیان اعلام کرد؛

ثبت ۲۶۰ میلیارد ریال قرارداد فناوری و پژوهش در نمایشگاه وزارت صمت

می متالز - معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت از ثبت ۲۶۰ میلیارد ریال قرارداد تا پایان چهارمین نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت خبرداد.

به گزارش می متالز، برات قبادیان درباره معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت از ثبت ۲۶۰ میلیارد ریال قرارداد تا پایان چهارمین نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: تمایز این رویداد نمایشگاهی در سال ۹۷ نسبت به نمایشگاه های دیگر تقاضا محور بودن آن بود و تلاش شد این نمایشگاه نیازهای روز کشور را پاسخ دهد.

وی همچنین درباره نتایج برگزاری این نمایشگاه افزود: در طی این دوره از نمایشگاه ۲۳ قرارداد به ارزش بیش از ۲۶۰ میلیارد ریال منعقد شد.

چهارمین نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت که با حضور ۶۵ شرکت و تشکل در نزدیک به ۱۴۰۰ متر فضای نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ۳ دی ماه آغاز به کار کرده بود، عصر روز پنجشنبه ۶ دی ماه به کار خود پایان داد.

در این نمایشگاه که با استقبال خوبی از طرف صاحبان فن آوری و شرکت های دانش بنیان و همچنین دیگر واحد های علمی و اقتصادی مواجه شده بود، استان تهران با عرضه ۳۲۰ طرح فناورانه بیشترین طرح را به نمایشگاه ارائه کرده و رتبه اول را در این دوره از نمایشگاه به خود اختصاص داده است و پس از تهران، استان گلستان ۲۵۵ طرح، گیلان ۱۳۱ طرح، مازندران ۱۳۰ طرح را در نمایشگاه عرضه کرده اند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم مطرح کرد

تشکیل 729 پرونده برای متخلفان اقتصادی در قم

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: 10 هزار و 148 بازرسی از واحدهای تولیدی، توزیعی و صنفی استان از ابتدای بهمن ماه تا 15 اسفندماه صورت گرفت که این بازرسی‌ها منجر به تشکیل 729 پرونده برای متخلفین به ارزش 10 میلیارد تومان شد.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان؛

توسعه صنعت لرستان با توجه جدی به سرمایه گذاری و زنجیره تولید

می متالز - لرستان به رغم اینکه می تواند سهم قابل توجهی از صنعت کشور را در خود جای دهد ولی وضعیت چندان خوبی در این بخش ندارد اما به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، این استان با توجه به ظرفیت هایش، با ایجاد یک زنجیره تولید می تواند در حوزه صنعتی بسیار موفق باشد.
 

اعلام جزییات "بسته تسهیل واردات مواد اولیه و واسطه‌ای بخش تولید"، از محل ارز حاصل از صادرات

می متالز - در راستای تسهیل در فرآیند واردات در مقابل صادرات و کاهش زمان واردات مواد اولیه و واسطه‌ای مرتبط با واحدهای تولیدی، بسته تشویقی در حوزه‌های ثبت سفارش، عملیات بانکی و تشریفات گمرکی، برای ثبت سفارشات بانکی از محل صادرات توسط این بانک به شرح ذیل تهیه و به وزارت صمت ابلاغ شد.
 

صادرات غیرنفتی هرمزگان 60 درصد افزایش یافت

می متالز - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: امسال 14 میلیارد و 404 میلیون دلار کالای غیرنفتی از گمرکات استان به خارج از کشور صادر شد که این میزان در همسنجی با پارسال 60 درصد افزایش یافت.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، خبر داد:

پرداخت 344میلیارد ریال وام اشتغال در حوزه صنعت و معدن استان

می متالز - محمدرضا صفی خانی گفت: 344 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر امسال به متقاضیان پرداخت شده است.
 معاون معدنی وزیر صنعت

کنترل را از بازار فولاد بر می داریم اما رها نمی کنیم/ پیشرفت طرح های فولادی ماهانه پایش می شود/ ۱۱۰ میلیون تن طرح در دست اجرا در زنجیره فولاد

می متالز - وزارت صنعت، معدن و تجارت در شرایط فعلی اگرچه نمی تواند بازار فولاد را رها کند اما سعی خواهد کرد کنترل را از بازار فولاد بردارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما