خبر
بیمه  

تدابیر ایران برای معضل بیمه شرکت‌ها

می متالز - به ادعای رئیس کل بیمه مرکزی، ایران در حوزه بیمه برای دور زدن تحریم‌های امریکا توانسته معضل را حل کند.

به گزارش می متالز، غلامرضا سلیمانی؛ رییس کل بیمه مرکزی در خصوص راهکارهای ایران برای دورزدن تحریم‌های امریکا در حوزه بیمه گفت: تحریم‌های آمریکا موجب شده شرکت‌های بیمه خارجی از بیمه ناوگان حمل و نقل بین المللی ایران امتناع کنند.

به گفته سلیمانی به دلیل تحریم های یک جانبه آمریکا علیه ایران، شرکت های بیمه اتکایی خارجی که بیمه شرکت‌های ایرانی را قبول می‌کردند به صورت یکطرفه قراردادشان را فسخ کردند که توسط بیمه مرکزی و حساب‌هایی خاص ناوگان حمل و نقل بین المللی کشور، در داخل بیمه شدند. در همین حال خبرهای رسیده حاکی از آن است که شرکت‌های بزرگ بیمه‌ای که با امریکایی‌ها کار می‌کردند لغو قرار داد داشتند و بیمه مرکزی در داخل این معضل را حل کرده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پاسخ رئیس‌کل بیمه مرکزی به ابهامات طرح راننده‌ محور شدن بیمه شخص ثالث

می متالز - رییس کل بیمه مرکزی گفت: راننده‌محور شدن بیمه شخص ثالث به مفهوم صدور بیمه نامه برای هر راننده نبوده و کماکان این بیمه برای وسیله نقلیه صادر خواهد شد.
 رئیس کل بیمه مرکزی:

صنعت بیمه باید از «خودتحریمی» پرهیز کند

می متالز - سلیمانی گفت: رشد صنعت بیمه در هر شرایطی اولویت ماست و برای ارتقای این صنعت از تمامی ابزارها و راهکارهای موجود استفاده خواهیم کرد.
 رئیس کل بیمه مرکزی:

صنعت بیمه اشتغالزاست/بیمه مرکزی به دنبال کاهش تصدی گری دولتی

می متالز - سلیمانی با تاکید بر اشتغالزایی صنعت بیمه گفت: بیمه مرکزی عزم خود را برای فراهم آوردن زمینه‌های کاهش تصدی گری دولت جزم کرده است.
 رئیس کل بیمه مرکزی:

می خواهیم، گام های محکم تری را برای حمایت از بیمه گران و بیمه گذاران برداریم

می متالز - سازماندهی بیمه مرکزی باید در وضعیتی باشد که کارکنان آن بتوانند وظایف نظارت، حمایت و سیاستگذاری خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.
 رئیس کل بیمه مرکزی تاکید کرد؛

پوشش‌های جدید بیمه‌ای برای حمایت از تولیدات داخلی

می متالز - همتی از شرکت های بیمه خواست تا در ارائه طرح ها و پوشش های جدید بیمه ای در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی بیش از پیش اهتمام ورزند.
 

چراغ سبز بیمه مرکزی برای تعامل با بیمه‌های خارجی

می متالز - عبدالناصر همتی، در جریان شرکت در کنفرانس یورومانی بر آمادگی بیمه مرکزی برای کمک به تعامل و ارتباط بیمه های ایرانی با بیمه های خارجی به شرط تامین منافع متقابل تاکید کرده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما