خبر
سیمان  

صادرات ۹۵ درصد محصول کارخانه سیمان‌مند دشتی

می متالز - مدیر عامل کارخانه سیمان‌مند دشتی: روزانه ۳۳۰۰ تن سیمان در این کارخانه تولید می‌شود که بیش از ۹۵ درصد آن به خارج از کشور صادر می‌شود.

به گزارش می متالز، محمد حسین عظیمی بیان کرد: کارخانه سیمان مند دشتی به عنوان بزرگترین طرح صنعتی شهرستان دشتی در زمینی به مساحت ۱۰۰ هکتار ساخته شده است.

وی افزود: برای ساخت این کارخانه که عملیات ساخت آن از سال ۹۲ آغاز شد بیش از ۳۷۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

مدیر عامل کارخانه سیمان مند دشتی با بیان اینکه این کارخانه در ابتدای سال ۹۷ در مدار تولید قرار گرفت اضافه کرد: از زمان بهره برداری بیش از ۲۷۰ نفر به صورت مستقیم در این کارخانه مشغول به کار شده‌اند.

وی با اشاره به تولید روزانه ۳۳۰۰ تن سیمان در کارخانه سیمان مند دشتی خاطرنشان کرد: بیش‌از ۹۵ درصد سیمان تولیدی این کارخانه به خارج از کشور صادر می‌شود.

عظیمی بیان کرد: کشورهای هند، بنگلادش، کویت، قطر و کشورهای آفریقایی مقصد سیمان صادراتی این کارخانه هستند.

وی با اشاره به برخورداری کارخانه سیمان مند دشتی از بالاترین استانداردهای زیست محیطی افزود: با بکارگیری تجهیزات پیشرفته زیست محیطی توانسته‌ایم استانداردهای لازم بین المللی را در این زمینه کسب کنیم.

مدیر عامل کارخانه سیمان مند دشتی با بیان اینکه طرح توسعه این کارخانه اکنون در حال اجراست تصریح کرد: با پایان این طرح ظرفیت تولید این کارخانه به شش هزار و ۶۰۰ تن افزایش می‌یابد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رقابت منفی تولید‌کنندگان سیمان برای صادرات

می متالز - نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به ارزان‌فروشی سیمان در کشورهای همسایه گفت: به دلیل مسائل و مشکلات مالی، بین تولید‌کنندگان داخلی برای صادرات رقابت منفی شکل گرفته است.
 رئیس دفتر رئیس جمهوری:

درآمد و صادرات نفت ایران تداوم خواهد داشت

می متالز - رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: بی‌شک جمهوری اسلامی ایران نفت خود را می‌فروشد و درآمد و صادرات نفت ما ادامه خواهد داشت.
 رهبر معظم انقلاب اسلامی:

دشمنی و توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نخواهد ماند

می متالز - رهبر انقلاب اسلامی درباره تلاش آمریکا برای مسدود کردن راه‌های صادرات نفت ایران گفتند: ملت فعال و مسئولان هوشیار ایران نشان داده‌اند اگر همت کنند همه بن‌بست‌ها را می‌شکنند و قطعا این تلاش آمریکایی‌ها هم به جایی نمی‌رسد و جمهوری اسلامی هر مقدار لازم داشته باشد و اراده کند، نفت صادر خواهد کرد.
 رئیس جمهوری در نشست هیئت دولت:

به صفر رساندن صادرات نفت ایران ناممکن است

می متالز - رئیس جمهوری گفت: به صفر رساندن صادرات نفت ایران امکان‌پذیر نیست و ما به روش‌های مختلف نفت خود را خواهیم فروخت، آمریکا با اینگونه اقدام‌های خود به تمام ملت‌های جهان و همه شرکت‌های نفتی دنیا و حتی به ملت خود ظلم می‌کند.
 رییس کل بانک مرکزی؛

صفر کردن صادرات نفت ایران توهم است/ التهاب بازار ارز رفع شد

می متالز - رییس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه صفر کردن صادرات نفت ایران توهم است، از اشراف بانک مرکزی بر بازار ارز خبر داد.
 در نخستین نشست شورای مشورتی جوانان وزارت صمت مطرح شد

ماموریت وزیر صنعت به جوانان/ نظرات جوانان قابلیت تبدیل به اتاق فکر و کمیته های تخصصی را دارد

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در اولین نشست شورای مشورتی جوانان با بیان اینکه نظرات جوانان قابلیت تبدیل به اتاق فکر و کمیته های تخصصی را دارد، گفت: نتایج اتاق فکر بررسی و پیگیری می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما