خبر
سرمایه گذاری  

تعیین مدیر جدید حوزه مدیریت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی

می متالز - مهدی نور احمدی به عنوان مدیر جدید حوزه مدیریت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) انتخاب شد.

به گزارش می متالز از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، محمد رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) طی حکمی مهدی نور احمدی را به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر جدید حوزه مدیریت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی منصوب کرد.

در این حکم بر تعامل و هماهنگی با معاونین، مدیران عامل هلدینگها و شرکتهای تابعه در انجام وظایف محوله تاکید شده است.

مهدی نوراحمدی دارای دکتری مدیریت قرادادهای بین‌المللی نفت و گاز و کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و اقتصاد از دانشگاه امام صادق و مسلط به دو زبان انگلیسی و عربی است. وی دارای سوابق متعدد اجرایی، مدیریتی، پژوهشی و آموزشی ازجمله مدیریت و فعالیت در شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران، مؤسسه مطالعات انرژی سبحان، شرکت مهندسی خدمات حفاری سروک کیش، پتروشیمی فسا، معاونت اقتصادی نهاد ریاست جمهوری، خبرگزاری فارس  تالیف کتاب و مقاله، تدریس در دانشگاه و .... بوده است.

گفتنی است پیش از این غلامرضا موسی خانی مسئولیت مدیریت حوزه مدیریت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا)  را برعهده داشت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس اتاق تعاون ایران خبر داد؛

معافیت بخش تعاون از بازرسی دوباره تامین اجتماعی

می متالز - رییس اتاق تعاون ایران اعلام کرد: اتاق با همکاری تامین اجتماعی و موسسه حسابرسی این سازمان، برای حل کردن مشکلات بیمه به توافقات خوبی دست یافتند.
 

زمان عرضه سهام هلدینگ صدر تامین

می متالز - سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی قصد دارد هلدینگ صدر تامین را در هفته جاری به فروش برساند.
 

ابلاغ مصوبه همسان‌سازی حقوق بازنشستگان/ افزایش ۱۸ درصدی در گام اول

می متالز - مصوبه همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ابلاغ شد که بر این اساس حقوق تمامی بازنشستگان کشوری و لشکری در گام اول ۱۸ درصد افزایش می‌یابد.
 مدیرعامل شرکت املاح معدنی ایران خبر داد؛

تولید ۱۸۵هزار تن سولفات سدیم در سال جاری/ صادرات ۳۰ هزار تنی به ۵ کشور

می متالز - ​مدیرعامل شرکت املاح معدنی ایران گفت: در سال جاری این شرکت ۱۸۵ هزار تن سولفات سدیم تولید کرد که چهار پنجم کل نیاز کشور به این ماده معدنی را تامین کرده است.
 

توضیح ۴ شرکت درباره نرخ فروش، تهاتر تسهیلات، انعقاد قرارداد و ...

می متالز - معادن منگنز، لعابیران، حفاری شمال و کیسون درباره تعدیل نرخ فروش به ذوب آهن، تهاتر تسهیلات با مطالبات تامین اجتماعی، انعقاد دو قرارداد راهبری و پروژه فرزانگان ، شفاف سازی و توضیح دادند.
 

عرضه « شکبیر » لغو شد

می متالز - بانک دولتی رفاه از عرضه امروز بلوک ۵۲ درصدی پتروشیمی امیرکبیر به ارزش ۳.۴۵ هزار میلیارد تومان منصرف شد تا دومین برنامه خروج از این شرکت ۳۶۰ میلیارد تومانی حاضر در فرابورس بی‌نتیجه ماند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما