خبر
سرمایه گذاری  

مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین انتخاب شد

می متالز - مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) پویا فرهت را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین (تیپیکو) معرفی کرد.

به گزارش می متالز از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در حکم  محمد رضوانی فر به پویا فرهت به عنوان نماینده شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی درهیئت مدیره  و مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (سهامی عام) برهماهنگی سایر اعضای هیئت مدیره شرکت در جهت تحقق اهداف تعیین شده در چارچوب مفاد اساسنامه آن شرکت و قانون تجارت و با رعایت صرفه و صلاح شرکت مذکور و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تاکید شده است.

 پویا فرهت ۳۹ ساله دارای مدرک دکترای داروسازی دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد کسب و کار از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ۱۷ سال حضور مستمر در صنعت دارو درپی انتصاب دکتر محمد رضوانی فر مدیرعامل سابق تیپیکو بعنوان مدیرعامل جدید شستا به سمت مدیرعاملی بزرگترین هلدینگ دارویی کشور منصوب شده است.

ازجمله سوابق دکتر فرهت،  مدیریت و مسئولیت در شرکت‌های دارویی البرز با دستاوردهای (سه سال پیاپی سودآورترین شرکت صنعت و دو بار شرکت اول کل مجموعه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام) و شرکت سبحان دارو به عنوان بهترین شرکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در 6 ماهه اول 97 ، بهستان تولید، البرز زاگرس، البرز بالک، پخش رازی و شرکت KBC است.

فرهت در نخستین اظهار نظر رسمی خود پس از انتصاب به مدیرعاملی تیپیکو گفت: تیپیکو به منوال یک سال گذشته و با شیبی رو به رشد و سازنده پیش خواهد رفت.

فرهت افزود: با خوشبینی و امید به آینده این مسئولیت را قبول کردم و با تایید اصلاحات دکتر رضوانی‌فر در یک سال گذشته، همان روند را ادامه خواهم داد؛ من روندها را در تیپیکو رو به رشد دیدم و تمام تلاشم را خواهم کرد که آن دمای سازنده و هارمونی مثبت را حفظ کنم.

مدیرعامل تی پی کو گفت: وضعیت اقتصادی کشورمان حساس‌تر از گذشته شده است و ما باید با آن دید ملی به مجموعه خود نگاه کنیم و جایگاه ارزنده شرکت‌ها را حفظ کنیم و از مدیران گروه بخواهیم که به فعالیت‌هایشان با قدرتی مضاعف ادامه بدهند و چراغ آینده را روشن نگاه دارند.

فرهت افزود: طبیعتا فرصت تکمیل سبد، به روز شدن فعالیت‌ها و اصلاح معضلات و تغییرات مثبت بیش از پیش فراهم است و من هم با تجربیاتی که از هم‌نفسی و مسیر پر فراز و نشیب صنعت کسب کرده‌ام، با تمرکز روی موارد سازنده، کار را پیش خواهم برد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

عرضه شستا و زیرمجموعه هایش در بورس کلید خورد

می متالز - مدیر پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران گفت: پروژه‌ی ورود شرکت‌های شستا به بورس کلید خورد و هماهنگی‌هایی لازم برای مقدمات کار انجام شد.
 

هزینه تامین مواد اولیه ذوب آهن کاهش می یابد/ 6.5 میلیون تن سنگ آهن برای ذوب آهن تامین می شود

می متالز - نشست بررسی دستاوردها، عملکرد و مشکلات ذوب آهن اصفهان با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه، عباس رضایی استاندار اصفهان، جمعی از مسئولین هلدینگ شستا و مسئولین ذوب آهن اصفهان، یک شنبه 14 بهمن ماه در اصفهان برگزار شد.
 

تعیین مدیر جدید حوزه مدیریت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی

می متالز - مهدی نور احمدی به عنوان مدیر جدید حوزه مدیریت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) انتخاب شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما