خبر
سهام   صنعت  

شفاف‌سازی « فاراک » از مزایده و تفاهم‌نامه

می متالز - ماشین‌سازی اراک با اعلام انعقاد تفاهم‌نامه تعهد فروش برای زمین پروژه مسکونی بابلسر از اقدام جهت برگزاری مزایده این املاک خبر داد.

به گزارش می متالز، ماشین‌سازی اراک در خصوص فروش املاک در جریان ساخت پروژه مسکونی بابلسر، اقدام به برگزاری مزایده کرد.

«فاراک» بنا بر مصوبه سالانه مبنی بر تعیین تکلیف وضعیت پروژه ساختمانی بابلسر اعلام کرد: هیات مدیره مذاکراتی را با شرکت سرمایه‌گذاری فرهنگیان درخصوص فروش آن به عمل آورد که منجر به انعقاد تفاهم نامه تعهد فروش زمین مستحدثات ایجاد شده شد.

به منظور رعایت مقررات مربوطه شرکت مبادرت به انتشار آگهی با قیمت پایه کارشناسی به مبلغ ۵۱.۷ میلیارد تومان کرد که پس از بازگشایی پاکت‌ها و در صورتی که متقاضی خرید پیشنهادی بالاتر از قیمت کارشناسی ارایه کند به برنده مزایده واگذار و در غیر این صورت طبق تفاهم نامه به سرمایه‌گذاری فرهنگیان با قیمت پایه کارشناسی فروخته خواهد شد. تاریخ برگزاری مزایده ۱۳ دی و تاریخ برآورد شده جهت مشخص شدن نتایج ۲۰ دی ماه است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ماشین‌سازی اراک و یک شرکت ریلی روسی تفاهم‌نامه امضا کردند

می متالز - ماشین‌سازی اراک و یک شرکت ریلی روسی تفاهم‌نامه امضا کردندReviewed by سایت رادیوسهام on May ۳۰Rating: ۴.۰ماشین‌سازی اراک ویک شرکت ریلی روسی تفاهم‌نامه امضاکردندماشین‌سازی اراک ویک شرکت ریلی روسی تفاهم‌نامه امضاکردند
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما