خبر
آهن و فولاد   بورس کالا  
با مجوز معاون وزیر صنعت، پروژه‌های عمرانی و ساختمانی صورت می‌گیرد؛

صدور مجوز فروش محصولات "ذوب" برای خارج از بورس کالا

می متالز - با مجوز معاون وزیر صنعت، پروژه‌های عمرانی و ساختمانی می‌توانند محصولات ذوب آهن را خارج از بورس کالا و با قیمت‌های کشف شده این بورس به‌ صورت مستقیم خریداری کنند.

به گزارش می متالز، جعفر سرقینی طی نامه ای به معاونین عمرانی استانداری های 31 استان اعلام کرد: پروژه‌های عمرانی و ساختمانی می‌توانند با تائید معاونت عمرانی استانداری‌ها، محصولات ذوب آهن را خارج از بورس و با قیمت‌های کشف شده در بورس، به‌صورت مستقیم و بدون واسطه از این شرکت خریداری کنند.

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه رقم خورد؛

استقبال بازدیدکنندگان از کارگاه های آموزشی بورس کالا

می متالز - دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در حالی از روز گذشته به مدت چهار روز کاری آغاز به کار کرد که غرفه بورس کالای ایران در این نمایشگاه با توجه به برگزاری کارگاه های آموزشی با استقبال پرشور بازدیدکنندگان و فعالان بازار مواجه شد.
 

سرایت تدریجی التهاب به بازار مقاطع طویل فولادی

می متالز - همان‌طوری‌که برای همگان روشن است، امریکا تلاش آشکار و حداکثری خود به منظور مبارزه با ایران را در فضای رسانه در غالب جنگ سرد به کار بسته و در این راه از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کند.
 مدیر عامل بورس کالای ایران مطرح کرد؛

بورس کالا بستری برای تحقق منافع تولیدکنندگان

می متالز - مدیر عامل بورس کالای ایران گفت: عرضه کالا در بورس کالا بدون واسطه صورت می گیرد و قیمت ها از طریق عرضه کننده و خریدار که در تعامل با یکدیگر هستند کشف می شود. این ساز و کار، منافع تولیدکنندگان را نیز در پی دارد.
 امروز صورت می گیرد؛

عرضه ۵۴ هزار تن مواد پلیمری در بورس کالای ایران

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه میزبان عرضه ۵۴ هزار و ۱۲۲ تن مواد پلیمری است.
 جدال سنگین عرضه و تقاضا پس از رالی‌ پرشتاب

نقشه نیمروز بورس دوشنبه (دوم اردیبهشت)

می متالز - گرمای معاملات بورس تهران همچنان ادامه دارد. گرچه فشار عمومی عرضه منجر به عقب‌نشینی قیمت‌ها از سقف روزانه شد اما قدرت سمت تقاضا افزایش محسوس ارزش معاملات را در پی داشت که نشان از پتانسیل بورس برای ادامه مسیر صعودی دارد. به نظر می‌رسد رونمایی تدریجی عملکرد ماهانه شرکت‌ها با انتشار خبرهای مرتبط با گروه‌های مختلف سهام بر تب‌وتاب معاملات در دو سوی خرید و فروش افزوده و جریان ورودی پول‌ها را تداوم بخشیده است.
 معامله 118 هزار تنی آلومینیوم در سال 1397

افزایش قیمت ارز و نرخ دستوری، افزایش تقاضا را درپی داشت

می متالز - سال 1397 در حالی به پایان رسید که بازارها شرایط عجیبی را تجربه کردند. افزایش نرخ ارز و دستور تثبیت آن در 4200 تومان و دستورالعمل‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، گمرک و وزارت اقتصاد، باعث سرگردانی بازار و به‌نوعی هرج و مرج در آن شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما