خبر
بیمه  

روابط بیمه‌ای « اتکام » با سوری‌ها

می متالز - بیمه اتکایی امین با هماهنگی بیمه مرکزی ایجاد روابط با صنعت بیمه سوریه را با هدف کمک به بازسازی این کشور کلید زد.

به گزارش می متالز، در پی این مذاکرات ضمن برقراری روابط بیمه‌ای در زمینه قراردادهای اتکایی و پیشنهادهای بیمه‌ای اختیاری، مقرر شد یک اجلاس اتکایی با حضور سه کشور ایران، سوریه و روسیه با همت بیمه اتکایی امین در جزیره کیش برگزار شود.

دیدار مدیرعامل بیمه اتکایی امین با مدیران صنعت بیمه در کشور سوریه به دعوت بیمه اتکایی Arabunion و با هماهنگی بیمه مرکزی تاریخ ۴ دی‌ماه ۱۳۹۷ صورت گرفت. در مذاکره و گفت‌وگوی مصطفی کیائی؛ مدیرعامل بیمه اتکایی امین با عزیز ساکر؛ رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بیمه اتکایی عرب ری به‌عنوان تنها شرکت بیمه اتکایی سوریه و مدیر بانک و بیمه اسلامی، عملکرد فنی بیمه اتکایی امین و شرکت اتکایی عرب ری بررسی و مقرر شد دو طرف همکاری‌های خود در زمینه قراردادهای اتکایی و پیشنهاد مالی بیمه‌ای اختیاری را آغاز کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تدوین سیاست‌های جدید سرمایه‌گذاری در صنعت بیمه

می متالز - رییس کل بیمه مرکزی بر لزوم تدوین سیاست سرمایه‌گذاری واحد در امر سرمایه‌گذاری‌های صنعت بیمه تاکید کرد.
 معاون بیمه مرکزی تشریح کرد؛

جزییات لایحه صندوق پوشش حوادث طبیعی

می متالز - معاون بیمه مرکزی با تشریح جزییات لایحه صندوق پوشش حوادث طبیعی، گفت: برای پوشش بیمه‌ای خسارت حوادث طبیعی، شرکت‌های بیمه باید به میزان مبلغ حق بیمه دریافتی تعهد بدهند و دولت مابه التفاوت را جبران کند.
 

۳۰ میلیون واحد مسکونی تا سقف ۳۰ میلیون تومان بیمه حوادث طبیعی می شوند

می متالز - رئیس کل بیمه مرکزی گفت: قصد داریم ۳۰ میلیون واحد مسکونی را تا سقف ۳۰ میلیون تومان بیمه حوادث طبیعی کنیم، هزینه این بیمه نامه‌ها ۱۲۰ هزار تومان خواهد بود که دولت ۵۰ درصد از آن را پرداخت خواهد کرد و بقیه اقساطی است.
 تا سقف ۳۰ میلیون تومان؛

۳۰ میلیون واحد مسکونی کشور بیمه می‌شوند

می متالز - رییس کل بیمه مرکزی با اشاره به ارسال دستورالعمل صندوق خسارت حوادث طبیعی به هیات دولت، از بیمه شدن ۳۰ میلیون واحد مسکونی در کشور تا سقف ۳۰ میلیون تومان خبر داد.
 ریس کل بیمه مرکزی:

انتشار اوراق بهادار بیمه، تعمیق بازار سرمایه را به همراه دارد

می متالز - رییس کل بیمه مرکزی در آیین گشایش دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گفت: وضعیت عملکرد بورس، بانک و بیمه در هر کشوری نشان دهنده وضعیت و رشد اقتصادی آن کشور است و کارآمدی نظام اقتصادی آن کشور را ترسیم می کند.
 

تمدید مجوز قبولی اتکایی خارجی « ملت »

می متالز - مجوز قبولی اتکایی خارجی بیمه ملت برای سومین سال متوالی تمدید شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما