خبر
اقتصاد   بورس کالا  

دستور کار جدید بورس تهران

می متالز - مدیرعامل بورس تهران از دستور کار ایجاد دامنه نوسان پویا در بورس خبر داد.

به گزارش می متالز، علی صحرایی؛ مدیرعامل بورس تهران در سی‌و‌دومین صبحانه کاری کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران که با موضوع «راهکارهای توسعه بازار سرمایه» برگزار شد، از دستور کار ایجاد دامنه نوسان پویا در بورس خبر داد و گفت: البته در پلتفرم معاملاتی فعلی این امکان وجود ندارد و امیدورام با بهبود شرایط تغییراتی در این زمینه انجام‌ شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 صعود سهام تا کجا ادامه خواهد داشت؟

دیده‌بان بورس (سه‌شنبه 28 اسفند) / سود شیرین سهام‌داری در اسفند

می متالز - شاخص کل بورس تهران با رشد نزدیک به 2 درصدی دیروز، نهمین صعود متوالی را تجربه کرد. آخرین روز معاملاتی سال 97 در حالی آغاز می‌شود که پایان معاملات دیروز، عقب‌نشینی نسبی سهام از سقف قیمتی روزانه را شاهد بودیم. از ابتدای اسفند تاکنون سهام رشد نزدیک به 12 درصدی را به ثبت رسانده است بر این اساس افزایش موج شناسایی سود چندان دور از انتظار نیست.‌ در چنین شرایطی این سوال مطرح می‌شود که آیا رالی صعودی بورس تهران به دهمین روز متوالی خواهد رسید یا خیر.
 

فروش اوراق سایپا در کمتر از دو ساعت

می متالز - ۷۰۰۰ میلیارد ریال اوراق بدهی سایپا در کمتر از ۲ ساعت در بورس تهران فروخته شده است.
 

پرونده سال ۹۷ بورس با جهش قیمت‌ها در آخرین روز بسته شد/ دلاری‌ها همچنان در کانون توجه

می متالز - آخرین روز معاملاتی اسفندماه با کسب بازده ۱.۵۷ درصدی برای بورس تهران به اتمام رسید. طی این روز شاخص بورس تهران توانست با ثبت رشد دو هزار و ۷۶۰ واحدی در روز جاری، خود را به سطح ۱۷۸ هزار و ۵۶۹ واحد برساند.
 

هلدينگ معدنى-فلزى شستا بورسی می‌شود

می متالز - شركت سرمايه گذارى صدر تامين با نماد بورسى "تاصيكو" در تاريخ ٩٧/١٢/٢٧ و با كد بورسى ١٣٩٩ به عنوان پانصد و سى و دومين شركت در بازار دوم بورس تهران درج شد.
 چگونه در معاملات از ابزار اختیار استفاده کنیم

اهرم‌های قدرتمند برای سودآوری در بورس

می متالز - اختیارهای خرید و فروش در بازارهای بین‌المللی سهم بزرگی در معاملات سهام دارند. مزیت خرید و فروش براساس اختیارات، استفاده از نقدینگی اندک برای معامله‌های بزرگ‌تر است. از سوی دیگر در معاملات اختیارهای خرید و فروش می‌توان انتظارات بازار را از قیمت‌های آتی سهام سنجید. در این گزارش به بررسی مقدماتی قراردادهای اختیار معامله در بورس تهران می‌پردازیم.
 

نقشه نیمروز بورس دوشنبه(27 اسفند) / جهش بورس در غیاب فروشندگان

می متالز - بازار سهام در حالی که تنها یک روز کاری تا پایان سال 97 باقی مانده، از پیمودن مسیر صعودی خود باز نایستاده است. نماگر اصلی بورس تهران در نهمین رشد پیوسته خود طی معاملات امروز جهشی بیش از 3 هزار واحدی را به نمایش گذاشت و در بالاترین ارتفاع از ابتدای آبان‌ماه قرار گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما