خبر
سنگ آهن  

صادرات سنگ آهن ایران در سال 2018 چقدر است؟

می متالز - ایران در ماه دسامبر 2018 بالغ بر یک میلیون و 68 هزار و 900 تن سنگ آهن در قالب محموله های فله صادر کرد.

به گزارش می متالز، همچنین صادرات در ماه دسامبر 2018 نسبت به دسامبر 2017 افت 19.5 درصدی داشت چراکه صادرات دسامبر سال قبل یک میلیون و 329 هزار و 850 تن بود.

گفتنی است صادرات سنگ آهن ایران در سال 2018 درمجموع 16 میلیون و 220 هزار تن بود.

چین بزرگترین واردکننده سنگ آهن ایران در سال 2018 شناخته می شود. این کشور در سال گذشته میلادی 15 میلیون و 460 هزار تن سنگ آهن از ایران وارد کرد که 95 درصد از کل صادرات ایران محسوب می شود.

هند دومین کشور واردکننده سنگ آهن ایران در سال قبل 260 هزار تن و مالزی به عنوان سومین کشور 130 هزار تن سنگ آهن از ایران وارد کردند.

کد خبر: 26190
تاریخ: 1397/10/18 - 13:59
منبع: معدن 24

صادرات  سنگ آهن  چین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رقابت منفی تولید‌کنندگان سیمان برای صادرات

می متالز - نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به ارزان‌فروشی سیمان در کشورهای همسایه گفت: به دلیل مسائل و مشکلات مالی، بین تولید‌کنندگان داخلی برای صادرات رقابت منفی شکل گرفته است.
 رئیس دفتر رئیس جمهوری:

درآمد و صادرات نفت ایران تداوم خواهد داشت

می متالز - رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: بی‌شک جمهوری اسلامی ایران نفت خود را می‌فروشد و درآمد و صادرات نفت ما ادامه خواهد داشت.
 رهبر معظم انقلاب اسلامی:

دشمنی و توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نخواهد ماند

می متالز - رهبر انقلاب اسلامی درباره تلاش آمریکا برای مسدود کردن راه‌های صادرات نفت ایران گفتند: ملت فعال و مسئولان هوشیار ایران نشان داده‌اند اگر همت کنند همه بن‌بست‌ها را می‌شکنند و قطعا این تلاش آمریکایی‌ها هم به جایی نمی‌رسد و جمهوری اسلامی هر مقدار لازم داشته باشد و اراده کند، نفت صادر خواهد کرد.
 

برنامه چین برای دور زدن تحریم‌های ضد ایرانی

می متالز - چین نشان داد برای دور زدن تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا برنامه‌هایی دارد.
 رئیس جمهوری در نشست هیئت دولت:

به صفر رساندن صادرات نفت ایران ناممکن است

می متالز - رئیس جمهوری گفت: به صفر رساندن صادرات نفت ایران امکان‌پذیر نیست و ما به روش‌های مختلف نفت خود را خواهیم فروخت، آمریکا با اینگونه اقدام‌های خود به تمام ملت‌های جهان و همه شرکت‌های نفتی دنیا و حتی به ملت خود ظلم می‌کند.
 

گزارشی از مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سنگ آهن گهر زمین در تاریخ 31 فروردین 1398 + تصاویر

می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سنگ آهن گهر زمین در سالن تلاش وزارت کار تهران در تاریخ 31 فروردین 1398 با حضور حداکثری سهامداران برگزار شد. در ذیل گزارش فعالیت هیات مدیره به مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام برای سال مالی منتهی به 30 آذرماه 1397 را می خوانید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما