خبر
سرمایه گذاری   خودرو  

تصویب افزایش سرمایه « خمحور »

می متالز - مجمع فوق العاده زیرمجموعه ایران خودرو با افزایش سرمایه ۳۴۸ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها موافقت کرد.

به گزارش می متالز، مجمع فوق العاده محورسازان ایران خودرو صبح دیروز با حضور 69.4 درصد از سهامداران در محل شرکت برگزار و در آن با افزایش سرمایه 348 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها موافقت شد.

«خوساز» 25 میلیارد تومانی جهت اصلاح ساختار مالی و خروج از شمولیت ماده 141 قانون تجارت تا زمان برگزاری مجمع سالانه سرمایه فعلی را در رقم 111.9 میلیارد تومان به ثبت می‌رساند.

گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو با 36 درصد و سرمایه‌گذاری سمند با 32.9 درصد سهم در ترکیب سهامداری این شرکت که در بازار دوم معاملات بورس درج شده، حضور دارند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

گمانه‌زنی‌ها از تغییر مالیات سهام

می متالز - به گفته سکاندار بورس وزیر اقتصاد با پیشنهاد کاهش مالیات نقل و انتقال سهام از نیم به یک دهم درصد موافقت کرده است.
 

ادامه فروش فوری سایپا و ایران خودرو

می متالز - نماینده ویژه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در فروش و خدمات پس از فروش تاکید کرد: فروش فوری محصول‌های سایپا به مناسبت نیمه شعبان و به منظور کنترل قیمت‌ها، امروز نیز ادامه خواهد داشت. همچنین ایران خودرو برنامه فروش فوری شامل دو محصول پژو پارس سال و ۴۰۵ دوگانه‌سوز را اعلام کرد که صبح سه‌شنبه شروع می شود.
 ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به سران قوا اعلام کرد:

درخواست تمدید افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی

می متالز - ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با مصوبه‌ایی از سران قوا خواست معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی شرکت‌ها تمدید شود.
 

حرکت جهادی بانک گردشگری در مسیر تحقق شعار رونق تولید

می متالز - بانک گردشگری که با سرمایه ثبت شده ۶٠٠٠میلیارد ریالی در بازار فرابورس تهران حضور دارد، درصدد افزایش سرمایه ۵٠٠ درصدی است که مرحله نخست این افزایش سرمایه از ۶٠٠٠ به ١۵٠٠٠میلیارد ریال از محل آورده نقدی سهامداران خواهد بود و در مرحله دوم افزایش سرمایه از ١۵٠٠٠ به ٣۶٠٠٠ میلیارد ریال در مرحله دوم اجرایی خواهد نمود.
 

مزایده بانک پارسیان نتیجه ای نداشت

می متالز - بانک پارسیان اعلام داشت مزایده فروش سهام بانک پارسیان در شرکت های گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو، مهر پترو کیمیا، مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه و تامین سرمایه لوتوس پارسیان متقاضی نداشت.
 

تحلیل افزایش سرمایه هفتگی بورسی‌ها

می متالز - گزارش پیش‌رو این هفته به وضعیت افزایش سرمایه‌ها شرکت‌هایی می‌پردازد که توانستند آن را با موافقت بورس به ثبت برسانند. در این میان اما موضوع بازگشایی نماد برخی بانک‌ها نیز در همین راستا تحلیل شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما