خبر
اقتصاد   بانک ها  

موافقت هند با تاسیس شعبه « وپاسار » / همکاری بانکی ایران و هند در مذاکرات ظریف

می متالز - در حالی که برخی گزارش‌ها حکایت از این دارد دولت هند با تاسیس شعبه بانک پاسارگاد در بمبی موافقت کرده است که وزیر امور خارجه ایران از بررسی همکاری بانک ایرانی حاضر در بورس با بانک هندی در دیدار خود با وزیر حمل‌ونقل آن کشور خبر داد.

به گزارش می متالز، محمدجواد ظریف در حاشیه دیدار با وزیر حمل‌ونقل هند با بیان اینکه به همکاری با اروپا برای راه اندازی ساز و کار مالی (SPV) ادامه می‌دهیم، اظهار کرد: منتظر نمی‌مانیم و با شرکای سنتی چون هند، چین و روسیه در همکاری  می‌کنیم.

به گفته ظریف در همکاری با هند طیفی از موضوع‌ها همانند حوزه بانکی و همکاری یوکو بانک هند و بانک پاسارگاد (حاضر در بورس) مطرح هستند. ظریف درباره درخواست هند مبنی بر دریافت گاز ارزان برای راه اندازی صنایع در چابهار گفت:برای گفت‌وگو با هند آمادگی داریم تا بتوانند سرمایه گذاری در چابهار از جمله در حوزه پتروشیمی را آغاز کنند. همیشه آماده گفت و گو با هند بوده و  از پیشنهادات استقبال می کنیم. البته برخی گزارش‌ها در رسانه‌های هندی حکایت از این دارد که دولت هند با تاسیس شعبه بانک پاسارگاد در بمبی موافقت کرده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در هلدینگ میدکو اتفاق افتاد

تولید کاتد مس برای اولین بار در جهان به روش تانک بایولیچینگ

می متالز - دوشنبه 20 اسفند ماه 1397 تولید کاتد مس به روش تانک بایولیچینگ در مجتمع بابک مس ایرانیان از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ میدکو آغاز شد.
 ظریف خبر داد:

۶۶ انجمن علمی در نامه‌ای به گوترش خواهان محکومیت تحریم‌های آمریکا شدند

می متالز - وزیر امور خارجه کشورمان اعلام کرد که ۶۶ انجمن علمی در نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل خواهان محکوم کردن تحریم‌های آمریکا علیه ایران شده‌اند.
 

واگذاری بلوک ۱.۸۸ درصدی بانک پاسارگاد

می متالز - شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی اعلام کرد در آخرین شنبه سال جاری بلوک ۱.۸۸ درصدی خود در بانک پاسارگاد را به قیمت هر سهم ۲۰۰۱ ریال به طور یکجا و نقد واگذار می کند.
 

شوخی بانک پاسارگاد با قانون رفع موانع تولید!

می متالز - طی روزهای گذشته بانک پاسارگاد با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد قصد دارد به زودی بلوک‌های ۵ درصدی شرکت‌های مپنا و توسعه معادن و فلزات را به فروش برساند.
 

ساعت کار شعبه‌های بانک‌پاسارگاد در روزهای پایانی سال ۹۷ و نوروز

می متالز - بانک پاسارگاد، ساعت کار واحدهای خود را در روزهای پایانی سال ۱۳۹۷ و تعطیلات نوروز سال ۱۳۹۸ اعلام کرد.
 

ادعای بانک پاسارگاد برای فروش نقد ۳.۲ هزار میلیاردی سه بلوک در روزهای پایانی!

می متالز - بانک پاسارگاد هم مدعی فروش بلوکی و نقد بیش از ۳.۲ هزار میلیارد تومانی مپنا، توسعه معادن و فلزات و بیمه پاسارگاد آن هم در روزهای پایانی سال شده تا حداقل در ظاهر و صرفا" بر روی کاغذ، مجری تکالیف باشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما