خبر
سنگ آهن  

بازار سنگ آهن در آرامش است

می متالز - طی این هفته سنگ آهن بازار آرامی داشت چراکه اکثر فولادسازان چینی به اندازه کافی سنگ آهن مورد نیاز خود تا تولید اواسط فوریه را خریداری کرده اند.

به گزارش می متالز، طبق اعلام پلاتس آخرین قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد 74.95 دلار در هر خشک تن سی اف آر چین بوده است. با توجه به اینکه کارخانه ها سطح خرید سنگ آهن مورد نیاز خود تا اواسط ماه آینده را خریداری کرده اند به نظر نمی رسد تغییر خاصی در روند قیمت این کالا طه هفته آتی مشاهده شود و تقاضا فعلا ضعیف خواهد بود. از طرفی تعطیلات سال جدید چین نیز به زودی (5 فوریه) آغاز خواهد شد و کارخانه ها فعلا تصمیم به خرید سنگ آهن نخواهند گرفت، از اینرو به نظر نمی رسد تغییر خاصی در روند تقاضای این محصول در آینده نزدیک مشاهده شود.

کد خبر: 26248
تاریخ: 1397/10/19 - 13:04
منبع: ایفنا

سنگ آهن  چین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

برنامه چین برای دور زدن تحریم‌های ضد ایرانی

می متالز - چین نشان داد برای دور زدن تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا برنامه‌هایی دارد.
 

گزارشی از مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سنگ آهن گهر زمین در تاریخ 31 فروردین 1398 + تصاویر

می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سنگ آهن گهر زمین در سالن تلاش وزارت کار تهران در تاریخ 31 فروردین 1398 با حضور حداکثری سهامداران برگزار شد. در ذیل گزارش فعالیت هیات مدیره به مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام برای سال مالی منتهی به 30 آذرماه 1397 را می خوانید.
 

روابط بانکی کنلون بانک چین متوقف نیست

می متالز - رییس کمیسیون سرمایه‌گذاری خارجی اتاق بازرگانی می‌گوید روابط بانکی ایران با بانک کنلون چین متوقف نیست، ولی این روابط محدود به کالاهای بشردوستانه شده است.
 

سنگ آهن همچنان رو به بالا

می متالز - روز گذشته بازار واردات سنگ آهن چین به روند بهبود ادامه داد که به لطف بهبود تقاضا برای سنگ آهن خلوص های متوسط بود.
 

گشتی در صنعت فولاد چین

می متالز - کوین فریر، عکاس خبری اهل کانادا این تصویرها را از صنعت فولاد چین ثبت کرده است.
 

ورق گرم در چین بالا رفت

می متالز - بهبود جو بازار ورق چین که به دلیل افزایش خرید ها بوده قیمت های صادراتی را نیز بالا برده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما