خبر
اقتصاد   بانک ها  

موافقت دولت با واردات مواد اولیه

می متالز - دولت با واردات مواد اولیه و ملزوم‌های ضروری خطوط تولید تا سقف ۳۰۰ میلیون دلار موافقت کرد.

به گزارش می متالز، هیات وزیران به منظور تسهیل در فرآیند تولید داخلی برای سال‌های ۹۷ و ۹۸، مصوب کرد: واردات تا سقف ۳۰۰ میلیون دلار به صورت بدون انتقال ارز و صرفا جهت تامین مواد اولیه، قطعات و ملزوم‌های ضروری خطوط تولید با تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت بلامانع است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تدابیر جدید برای تأمین سوخت هواپیما/ در کدام کشورها سوخت‌گیری می‌کنیم؟

می متالز - دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه از اواسط سال قبل مشکل تأمین سوخت در پروازهای خارجی داریم، گفت: اصلاً اجازه ندادیم هیچ‌ پرواز خارجی‌مان، به خاطر نبود سوخت لغو و یا قطع شود، ضمناً تدابیری اتخاذ شد که مشکل تأمین سوخت در کشورهای دیگر کاهش یابد.
 در سال ۲۰۱۹ میلادی:

بیت کوین به بالاترین رقم رسید/ ثبت رکورد ۵۵۳۱ دلار

می متالز - قیمت محبوبترین ارز رمزنگار جهان در بازار معاملات امروز با ۵ درصد افزایش به ۵ هزار و ۵۳۱ دلار در هر واحد رسید که بالاترین رقم در سال ۲۰۱۹ میلادی محسوب می‌شود.
 

زمینه‌سازی ورود ارزهای خانگی به بازار

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان داشت: ارائه تضامین کافی از سوی دولت می‌تواند زمینه خروج ارزهای خانگی و ورود به چرخه اقتصادی را فراهم کند.
 

رونق تولید در گرو حمایت دولت

می متالز - نام‌گذاری سال ۹۸ با عنوان «رونق تولید» لزوم تمرکز بر تغییرات مبتنی بر اصلاح ساختار نابسامان اقتصادی را نشان می‌دهد و این تغییرات نیازمند هدف‌گذاری‌های درست از جانب دولت به عنوان مهم‌ترین نهاد تاثیرگذار در شاکله اقتصاد کشور است.
 

واکنش بازارهای ارزی جهان به تحریم نفتی ایران

می متالز - معاملات ارزی امروز جهان کاملا تحت تاثیر تصمیم دیروز واشنگتن برای تحریم نفتی ایران بود.
 اقدام جدید آمریکا در آستانه سالگرد خروج از برجام

معافیت خریداران نفت ایران به ایستگاه آخر رسید؟

می متالز - انتظار می‌رود که مقامات کاخ سفید امروز خبر به پایان رسیدن مهلت استفاده از معافیت‌های خرید نفت ایران را اعلام کنند. مشتریان عمده نفت ایران در صورت تداوم خرید خود با تحریم‌های آمریکا مواجه خواهند شد. بهای نفت با ظهور این سیگنال بیش از 2 درصد در معاملات امروز افزایش یافته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما