خبر
فلزات گرانبها  

جواهرات هندی انبار شدند

می متالز - تقاضای فیزیکی طلا در بیشتر مراکز آسیایی در این هفته که همواره به دلیل داشتن منفعت فعالیت بسیاری داشت، در پایان سال کم شد و جواهر فروشان در هند نیز خریدهای خود را به امید نرخ‌های داخلی افزایش، بیشتر کردند.

به گزارش می متالز، معیار قیمت طلای جهانی به دلیل افزایش نگرانی‌ها در بازار سهام و بی‌ثباتی سیاسی در ایالات متحده، افزایش نگرانی‌های اقتصادی در بازارهای جهانی، افزایش سهم بازار در 3ماهه اخیر و  نگرانی های ناشی از افزایش قیمت جهانی طلا دستخوش تغییراتی شد.

برایان لان، مدیرعامل GoldSilver مرکزی در سنگاپور گفت: بازار طلا با اکثر بازیکنان به خاطر تعطیلات فعالیت خود را متوقف کرده است.
این در حالی است که با وجود نگاه این افراد به  بازار طلا به عنوان یک پناهگاه امن، در بخش خرده‌فروشی، شاهد افزایش کمی در تعداد افراد برای خرید طلا هستیم.

کد خبر: 26291
تاریخ: 1397/10/20 - 13:08
منبع: عصر معدن

هند  طلا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در بازارهای جهانی؛

طلا ارزان شد

می متالز - قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۱ درصد کاهش به ۱۲۷۳ دلار و ۶۱ سنت رسید.
 

آگهی مناقصه "توسعه پیوسته سد باطله" طلا زرشوران

می متالز - شرکت طلای زرشوران آگهی مناقصه دو مرحله ای " عملیات توسعه پیوسته سد باطله به منظور ساماندهی دپوی باطله، ذخیره و بازگردانی پساب" کارخانه خود را به فراخوان گذاشت.
 

قیمت جهانی طلا به دنبال تنش‌های ژئوپولتیکی افزایش یافت

می متالز - قیمت جهانی طلا به دنبال بهبود قیمت نفت که ناشی از تنش ژئوپولتیکی آمریکا در منطقه خاورمیانه بود با ۰.۴ درصد افزایش شروع به کار کرد.
 

هند از ایران بریکت خرید

می متالز - بنا بر گزارش استیل مینت، هند 21590 تن بریکت از ایران وارد کرده است که ظاهرا 18 آوریل محموله فوق وارد هند شده است.
 

عکس/ زنی که راننده کامیون غول پیکر معدن طلاست

می متالز - یلدا تیمیزجی نخستین زن در ترکیه است که به عنوان راننده کامیون های غول پیکر در یک معدن طلا در شهر عشاق ترکیه کار می کند. 140 راننده مرد در این معدن طلا که بزرگترین معدن طلا در اروپاست مشغول به کار هستند و یلدا تنها زن این مجموعه است.
 

سایه مرگ بر سر معدنچیان سرزمین طلا

می متالز - در روستایی کوچک در منطقه سیگویری معدنچیان هر روز با به‌خطر انداختن جان خود از دل زمین طلا و الماس استخراج می‌کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما