خبر
آهن و فولاد  

تولید روغن ورق سرد در فولاد غرب آسیا بومی سازی شد

می متالز - طی مراسمی در نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران از مدیر عامل شرکت فولاد غرب آسیا به جهت بومی سازی روغن ورق سرد تقدیر به عمل آمد.

به گزارش می متالز، نادر سلیمانی مدیرعامل فولاد غرب آسیا اظهار کرد: با بومی سازی روغن نورد سرد از واردات این محصول به کشور جلوگیری می‌شود‌.
به گفته وی فولاد مبارکه اصفهان به عنوان یکی از مصرف کنندگان عمده این محصول است.

گفتنی است مصرف کل کشور 1500تن است که از این میزان 800 تن به مصرف فولاد مبارکه اصفهان می‌رسد. همچنین از خروج سالانه 6میلیون یورو از کشور جلوگیری می‌شود.
این روغن در اروپا تنها توسط 2کشور تولید می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کاوه جنوب متعهد به تامین نیازهای خود از منابع داخلی است

می متالز - بومی سازی در واقع تلاش عملی در جهت پیاده سازی اهداف مقام معظم رهبری است.
 

خط تیرآهنی با تجهیزات بومی

می متالز - در خطوط تولیدات شرکت فولاد ظفر بناب، طرح توسعه خط تیرآهن برنامه ریزی و طرح ریزی شده بود که 50 درصد تجهیزات و ماشین آلات و 100 درصد کوره نورد با کمک واحد تحقیق و توسعه (R&D) و مهندسین شرکت بومی سازی شد.
 اسماعیلی در گفت و گو با «می متالز» تشریح کرد:

برنامه صادرات 10 هزار تنی اسفراین در سال 98 / لزوم تغییر اولویت های کاری با توجه به شرایط حساس کنونی کشور

می متالز - حسن اسماعیلی گفت: با توجه به شرایط کنونی اقتصاد کشور، یکی از مهمترین راهکارهای افزایش اشتغال تمرکز بر حفظ مشاغل موجود است.
 دانشگر تشریح کرد:

جزئیات نسخه به روز و الکترونیک اطلس ملی فولاد ایران

می متالز - نسخه دوم اطلس ملی فولاد ایران در نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با حضور مدیران شرکت های بزرگ فولادی و معاونین وزارت صنعت، معدن و تجارت و رئیس و اعضای هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران رونمایی شد و قرار است با تکمیل و نهایی سازی اطلاعات، از اوایل سال آینده به جامعه فولاد کشور عرضه شود.
 موارد بومی سازی شده شرکت جهان فولاد سیرجان

هشت حوزه بومی سازی جهان فولاد سیرجان

می متالز - علی ارجمند سرپرست روابط عمومی شرکت جهان فولاد سیرجان در یادداشتی به تشریح اقدامات جهان فولاد سیرجان در جوزه بومی سازی پرداخت که در ادامه این موارد پوشش داده شده است.
 رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد:

برنامه تولید 250 هزارتن آلومینا در جاجرم طی سال 98

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو از برنامه ریزی برای تولید 250 هزار تن آلومینا در جاجرم طی سال جدید خبر داد و گفت: نخستین شمش آلومینیوم در روزهای پایانی سال گذشته به وزن 1000 پوند در جاجرم تولید شد. به گفته وی، در فاز نخست ظرفیت تولید 40 هزار تن آلومینیوم توسط این مجموعه، در مدار تولید قرار می گیرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما