خبر
سهام  

خروج زیرمجموعه تاپیکو از ورشکستگی و برنامه دو شرکت تابعه دیگر

می متالز - تاپیکو از انجام برنامه افزایش سرمایه دو شرکت زیرمجموعه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد و اعلام کرد: دوده صنعتی پارس نیز مجوز افزایش سرمایه از این محل را اخذ و به زودی از شمول ورشکستگی خارج می‌شود.

به گزارش می متالز، تاپیکو اعلام کرد: با موافقت سازمان بورس با افزایش سرمایه 295 درصدی شرکت دوده صنعتی پارس از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها،سرمایه فعلی "شدوص" از 12 به بیش از 47.5 میلیارد تومان می رسد.

تصویب و تکمیل فرایند افزایش سرمایه این شرکت بورسی جزو برنامه‌های 100 روزه ارائه شده از سوی تاپیکو به مقام عالی وزارت کار بوده که ظرف مدت زمانی مقرر به انجام رسیده است.

این برنامه در حال حاضر برای دو شرکت دیگر از زیرمجموعه‌های تاپیکو نیز در حال انجام است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال فرایند صدور مجوز سازمان بورس، برگزاری مجمع فوق‌العاده و تصویب و ثبت افزایش سرمایه آنها نیز به اتمام برسد.

بنابراین گزارش،دوده صنعتی پارس در بازار دوم معاملات بورس حضور دارد و حدود 65 درصد سهام آن بطور غیرمستقیم معلق به تاپیکو است.

کد خبر: 26336
تاریخ: 1397/10/21 - 11:11
منبع: بورس پرس

تاپیکو  ورشکستگی  سازمان بورس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تصویب کلیات ترکیب قراردادهای صلح و وکالت در کمیته فقهی بورس

می متالز - دبیر کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار از تصویب کلیات ترکیب قراردادهای صلح و وکالت در کمیته فقهی بورس خبر داد.
 رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد:

فرصت‌های جدید کسب و کار با حضور فین تک‌ها در بورس

می متالز - محمدی گفت: حضور تکنولوژی‌های نوین، استارت‌آپ‌ها و فعالان حوزه فین‌تک در بازار سرمایه منجر به یک برد دوگانه برای این بازار می شود.
 برای نخستین بار با یک نهاد ایرانی صورت گرفت

امضای تفاهم نامه همکاری بین انجمن بین‌المللی روابط عمومی‌ و سازمان بورس و اوراق بهادار

می متالز - صبح امروز در جریان برگزاری دومین روز از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس به نمایندگی از سازمان بورس و اوراق بهادار با انجمن جهانی روابط عمومی (Ipra) تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.
 

گمانه‌زنی‌ها از تغییر مالیات سهام

می متالز - به گفته سکاندار بورس وزیر اقتصاد با پیشنهاد کاهش مالیات نقل و انتقال سهام از نیم به یک دهم درصد موافقت کرده است.
 

کاهش مالیات نقل و انتقال به یک‌دهم درصد/ راه‌اندازی اوراق وکالت منفعت بیمه اتکایی

می متالز - رئیس سازمان بورس از راه‌اندازی بورس بین‌المللی در کیش و انتشار صورت‌های مالی به صورت IFRS در سال جاری خبر داد و گفت: مالیات نقل و انتقال به یک‌دهم درصد کاهش می‌یابد.
 رییس سازمان بورس اعلام کرد؛

تامین مالی ۱۲۷ هزار میلیاردتومانی بازار سرمایه

می متالز - رییس سازمان بورس از تامین مالی ۱۲۷ هزار میلیارد تومانی بازار سرمایه در سال گذشته خبر داد و افزود: شاخص کل بورس در ۹۷ با ۸۶ درصد رشد روبرو شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما